אריה, שנוסע בקו החדש מלוד לעיר ירושלים, סיפר על התקלה ברכבת שהשביתה היום (ראשון) את הקו ואת שגרת היום שלו. "עליתי הבוקר לרכבת בתל אביב לכיוון לוד במטרה להחליף רכבת ולהגיע לירושלים. משם הכל השתבש", סיפר ב-103FM. "עליתי לרכבת, הדלתות נסגרו וחיכיתי שהיא תתחיל בנסיעה. לאחר כחמש דקות הכרוז הודיע שהרכבת סובלת מעומס יתר ולא ניתן להמשיך בנסיעה, לכן ביקש מאיתנו להתקדם לקרונות הצפוניים. במהלך 25 דקות נותרנו עומדים ללא תזוזה בצפיפות קשה מאוד. הרכבת הייתה סגורה ולא היה ניתן לצאת. כשרציתי לרדת ולהחליף רכבת לא אפשרו זאת".
 
"הרכבת הייתה מורכבת קומה אחת בלבד למרות בשעות הבוקר נהוג להפעיל קרון בעל שתי קומות", אמר בתוכנית "איפה הכסף" עם גדעון אוקו. "הפעם לא הצלחנו לצאת לדרך. היה מאוד צפוף כך שלא היה ניתן להגיע אל הפקח שאמור היה להיות ברכבת ואחראי על תפקודה. חבריי שנוסעים באופן קבוע בקו זה בשעות הללו סיפרו לי שזה קורה מדי יום".
 כשנשאל אם הוא מרגיש ירידה באיכות השירות ברכבת, השיב אריה: "בשעות המוקדמות של הבוקר, עד השעה 7:00, הדברים מתנהלים כראוי. החל מהשעה 7:00 מתחילים השיבושים והם קשים מאוד. כתוצאה מהעיכובים הבוקר איחרתי כ-40 דקות לעבודה".