ז'קי לוי הוא המנצח הגדול בבחירות לראשות העיר בית שאן לאחר שזכה ב-66%. לאחר לילה מותח שיתף באהבתו לעיר, התפקיד שסיים במשרד השיכון ויחסיו עם אביו הפוליטיקאי דוד לוי: "הציבור נתן בי תמיכה אדירה למרות כל ההשמצות. אני מסתכל על החיובי ולא על השלילי וכעת מוטל עליי לאחד את העיר. 

"קראתי לכולם להצטרף אליי לקואליציה כדי שנבחן איך אנחנו מקדמים את העיר. אבי לא התערב במערכת הבחירות הזו, הוא החליט להישאר בצד ולהשאיר לי את המערכה. היו כל מיני קולות שטענו שאנחנו משפחה שיש לה עיר. קל להסית אנשים מלמטה נגד אלו שמצליחים. למזלנו תושבי העיר הוכיחו שהסתה לא עובדת. קיבלנו תמיכה אדירה במנדטים וברשימה שהובלנו לרשות. הציבור ראה בחזרה שלי תקווה חדשה".
"אהבתי מאוד את הכנסת ותפקידי במשרד השיכון אך אני אוהב את בית שאן קצת יותר. מידי יום הייתי חוזר לביתי ורואה את שקורה בעיר. אני לא יכול עוד להתעלם ממה שקורה כאן ואני לא יכול לברוח מאחריות". על הטענה שההישג הכי גדול של ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא הניצחון של ז'קי לוי בבחירות השיב: "אני מודה לראש הממשלה שהגיע לבית שאן, היה כאן את הכנס הכי טוב שהיה לו בכל רחבי הארץ. אני שמח שסיפקתי את הסחורה. הציבור נתן בי אמון ואני מתכוון לאחד את העיר. היום זה יום גדול".