פוסט חריף נוסף מבית היוצר של יאיר נתניהו: בנו של ראש הממשלה שוב מעורר הסערה. היעד הפעם - המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, דינה זילבר. נתניהו שיתף בחשבון הפייסבוק שלו את תמונתה של זילבר, כדמות בכרזה המבוססת על סרט אימה חדש בשם "הנזירה", בו הוא כותב: "נקמת המשנה ליועמ"ש. דינה זילבר היא: הפקידה".על הכרזה נכתב: "בימוי: אהרון ברק. תסריט: קלישאות שמאלניות גנריות. הפקה: קרן וקסנר. שחקנים: דינה זילבר, אביחי מנדלבליט, שי ניצן, מרב מיכאלי, אסתר חיות ומשה איבגי. בתמיכת הקרן לישראל חדשה, קרן "עטין" למציצת תקציבי תרבות מהמדינה. קרן "מסובבת" להחדרת מסרים קומוניסטים". לאחר מספר שעות, מחק נתניהו את שיתוף הפוסט.


אחרי מחיקת הפוסט, הגיב נתניהו בחשבונו על הפרסומים בתקשורת וכתב: "הגיע הזמן שתקשורת השמאל תתרגל שחופש הביטוי הוא לא זכות ששמורה רק לה אלא לכל אזרח בישראל, אפילו ,רחמנא ליצלן, לאנשי ימין".נתניהו הבן גרם בשנה האחרונה למספר לא קטן של סערות תקשורתיות בעקבות פרסומים שלו ברשתות החברתיות. המפורסם והזכור מביניהם, היא הקריקטורה שפרסם באוקטובר שעבר בחשבון הפייסבוק שלו, בה נראים המיליארדר היהודי ג'ורג' סורוס שמושך בחוטי העולם, לטאה שמושכת בחוטי נציג "הבונים החופשיים", והוא מושך בחוטיו של אהוד ברק אלדד יניב ומני נפתלי. נתניהו נתן לפוסט כותרת בשם "שרשרת המזון". התמונה נלקחה מדף הפייסבוק הימני קיצוני "ממים צפופים נגד קקיהומושיט שמאלני". 

הקריקטורה המדוברת הוסרה לאחר יומיים, אך עצם פרסומה גרר תגובות רבות בעולם בארץ ובעולם, בהן זו של דיוויד דיוק, לשעבר ראש ארגון הקו קלוקס קלאן הגזעני, שהתייחס אליה בחשבון הטוויטר שלו. "הבן של נתניהו צייץ כי כי ג'ורג' סורוס שולט בעולם", והוסיף כי מדובר בפרסום שמתכתב עם תאוריות אנטישמיות.