ברקע הסערה הפוליטית סביב התבטאותה של המשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר, מנהל הקריאטיב ב"סלע מאיר" אור רייכרט הצליח לעצבן לא מעט, כאשר פרסם כרזה בה נשקפת דמותה של זילבר כנזירה מסרט אימה. מי שלא התעצבן מהמהלך ואף שיתף אותו ברשתות החברתיות הוא בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו. רייכרט התארח בתוכניתם של ענת דוידוב ויינון מגל ב-103FM והתייחס לפרשה ולכרזה המדוברת.בכרזה שפרסם רייכרט הוא נציב את  אהרון ברק כבמאי הסרט, התסריט הגיע מקלישאות שמאלניות גנריות, 'קרן וקסנר' הפיקה והמשתתפים הם אביחי מנדלבליט, שי ניצן, מירב מיכאלי, אסתר חיות ומשה איבגי. ה"סרט" הופק בתמיכת "הקרן החדשה לישראל" למציצת תקציבי תרבות מהמדינה, קרן להחדרת מסרים קומוניסטיים.

דוידוב שאלה: "מה אם מישהו לא יבין שמדובר בהומור, ויחליט לקחת את החוק לידיים?". רייכרט השיב: "אל תתבכיינו. די, זה לא נעים לשמוע שמאלנים מתבכיינים על סאטירה שהם לא אוהבים. זה כל כך מעליב, עצוב ומעורר רחמים. תתקדמו".דוידוב: 
"כשמציירים אדם בדמות שטן זה דוחה אותי".רייכרט ביקש לתקן מ"שטן" לנזירה, והדגיש כי מדובר בסאטירה. "אם אנחנו לא יכולים להגיד כלום אז לא תהיה יותר אומנות. את יכולה להגיד שאת לא מסכימה עם מה שאני עושה, אבל זו אומנות ולכן את מוכנה לבלוע את זה". מגל הוסיף ואמר: "אתם לימדתם אותנו את השיטה. את - ענת, מייצגת קבוצת אנשים ולכן אני מאשים אתכם".דוידוב: "אני מסכימה עם רייכרט שאמר שבאומנות הכל פתוח וצריך לתת לזה יד חופשית".שלטון הצללים


נראה כי רייכרט אוהב למתוח את החבל, ולא פעם פרסם כרזות כאלה ואחרות. את הכרזה האחרונה על זילבר, שיתף יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה וסיפק עוד אייטמים למהדורות החדשות בישראל. "למה עשו מזה עניין?", תהה מגל.דוידוב הסבירה כי נתניהו הבן הוא אינו אדם פרטי, ורייכרט הוסיף: "דרכו אפשר להיכנס באבא שלו. הרי התקשורת ששולטת בנו בכל מקום מנסה להיכנס בראש הממשלה. פעם נטפלים לשרה ופעם ליאיר. די נגמר. זה יצא לנו מכל החורים. תמצאו משהו אחר".רייכרט המשיך: "אני סאטיריקן פוליטי, ובין היתר אני עושה גם דברים כאלה ונכנס בשלטון האמיתי שנקרא 'שלטון הפקידים' שלא נותן לנו לשלוט". מאז שבגין לא זרק בכוח את כל הפקידות והתחלנו למשול, אנחנו בבעיה מאוד קשה. אנשים כמו דינה זילבר נמצאים על השיבר הראשי של החיים שלנו ולוקחים את ההחלטות. פקידים לוקחים את הפרשנות לחוק לפי הזווית הפוליטית שלהם ועושים מה שהם רוצים. אותי לא מעניינות הדעות של זילבר, אלא מה שהיא עושה."אני לא מקבל כסף מהשלטון", גילה רייכרט וסיכם כי לדעתו, דינה זילבר היא פקידה ציבורית ולכן אסור לה להתנסח בצורה הפוליטית שבה התנסחה. "אנחנו נמצאים בשלטון ולא שולטים בו כי יש פקידים מעל השיבר. היא בעצמה כתבה ספר על איך משתלטים על הבירוקרטיה דרך הפקידות, וכך היא מוציאה את זה לפועל".