אריה להב, בן 80, מקיבוץ ניר עוז שבעוטף עזה נהרג ונכדתו בת ה-9 ששהתה איתו ברכב נפצעה באורח קשה בתאונת דרכים חזיתית שאירעה הבוקר (ראשון) בין שני כלי רכב בכביש 2410 מעין השלושה לכיוון כיסופים שבמועצה האזורית אשכול. צוותי מד"א פינו במסוק את הילדה עם חבלות בראש ובגפיים ופצוע נוסף, גבר כבן 40 עם חבלות בחזה ובגפיים לבית החולים סורוקה בבאר שבע. בוחני תאונות דרכים ממרחב הנגב הגיעו למקום והחלו בחקירת האירוע.תאונת דרכים באשכול

מהמועצה האזורית אשכול נמסר כי הנכדה אינה תושבת האזור ושהתה עם סבה במהלך חופשת החנוכה. עוד הוסיפו: "מועצה אזורית אשכול המומה וכואבת את מותו של אריה להב, מוותיקי המועצה, ומשתתפת בצער העמוק של המשפחה ושל קהילת ניר עוז. צוותי המקצוע במועצה מלווים בשעה זו את הישוב ואת המשפחה ומסייעים ככל שנדרש".חובשת בכירה במד"א, איילת רם, סיפרה: "מדובר בתאונת דרכים קשה בין 2 כלי רכב פרטים. אחד מהרכבים היה בשולי הכביש כשבתוכו שני נוסעים, הנהג היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו, ילדה שהייתה גם כן ברכב ונפגעה באורח קשה טופלה בשטח ופונתה במסוק מד"א לסורוקה יחד עם נהג הרכב השני שהיה לכוד וחולץ כשהוא סובל מחבלות קשות בפלג גופו העליון".צילום: כבאות והצלה נגבכזכור, אמאל אבו רקייק (19), תושבת רמלה בחודש השלישי להריונה, ובתה פאטמה, בת חמישה חודשים, נהרגו ביום שישי בערב בתאונת דרכים בכביש 6, סמוך למחלף קריית גת. שלושה בני משפחה נוספים נפצעו באורח קשה ובינוני. בני המשפחה היו בדרכם חזרה לביתם ברמלה, לאחר ביקור משפחתי בתל שבע, ואז אירעה התאונה המזעזעת. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי רכב פרטי שבו ישבו חמישה נוסעים נסע מכיוון דרום לצפון ובשלב מסוים, מסיבה שלא ברורה עדיין, תחת גשם שוטף, הוא סטה מנתיבו והתהפך דרך התעלה שמפרידה בין כיווני הנסיעה, עד שנעצר על נתיבי הנסיעה לכיוון דרום. 

הפעוטה פונתה לבית החולים סורוקה בבאר שבע, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. אבי המשפחה, גבר כבן 23, פונה במצב קשה לבית החולים כשהוא סובל מפגיעת ראש. גבר נוסף כבן 40 וצעירה כבת 18, שחולצה מהרכב, פונו במצב בינוני לבית החולים.