החלטת השדולה לזמר עברי להעניק את הפרס שלה לזמר אייל גולן, ממשיכה לעורר סערה גדולה הן בקרב תומכיו והן בקרב מתנגדיו. בעוד שמתנגדיו טוענים כי מדובר במסר שלילי של כנסת ישראל, תומכיו טוענים כי מדובר ברדיפה, כשחלק אף טוענים כי לזמר אחר העוול הזה לא היה נעשה.  מי שהתראיינו בנושא הן מלכי דרור, אשר בתה נאנסה ובעקבות כך יצאה למחאה נרחבת, וח"כ נאווה בוקר, אשר הגנה על החלטת השדולה שהיא נמצאת בראשה. השתיים התראיינו אצל איילה חסון ב-103FM. "בית הנבחרים שלנו הוא לא בית משפט ולא אמונים על יישום החוק הפלילי אלא על הגדרתו", אמרה דרורי והוסיפה: "מנגד, בית הנבחרים כן אמון על קביעת הנורמות והערכים שלנו. זו רוב העבודה של הכנסת. לדעתי לתת פרס כיקיר הזמר העברי לזמר, מוכשר ואהוב ככל שיהיה, שבעברו יש כתם כה משמעותי שאינו מתנצל עליו, בין אם הורשעה או לא, זו טעות איומה שמשדרת מסר נוראי ומנציחה תרבות של אלימות".

"אני אישה שגדלה בישראל וגם אני חוויתי הטרדות כאלה ואחרות, למזלי לא עברתי אונס אך העובדה שגדלתי בסביבה נורמטיבית לא הגנה עליי מהכל. נחתה על הבית שלנו פצצת אטום לאחר שגילינו שבתי נאנסה לפני כמעט שבע שנים. עוד נספר את הסיפור בעתיד, כרגע אנחנו כותבות יחד ספר בנושא. מנקודת המוצא שלי הבנתי שלא משנה איזו דרך חתחתים נצטרך לעבור, אנחנו נצעד עד שנשוב למסלול החיים הרגיל שלנו".


רני רהב, המייצג את אייל גולן כתב בטוויטר שתשמרי את הבעיות הכואבות שלך לעצמך
"קיבלתי הרבה מאוד פידבקים, כשנוכל נצא אל העולם ובפומבי ונתמודד עם סיפורה של בתי. עד שלא  נשנה את התודעה הציבורית נגד נשים שום דבר לא יוכל להשתנות מהשורש. אחרי גל המחאה שהייתה שעבר נגד האלימות כלפי שנים הרגשתי שזה הזמן לצאת ולומר את דברינו. הדיון הוסת לכך שרני רהב פתח את פיו הגדול ופגע בי, האם שבתה נאנסה. זה לא הדיון כרגע, רני רהב פגע בעשרות אלפי נשים שמקבלות יום יום את המסר הזה מהחברה ולכן הן שותקות והוא הסית את הדיון מעיסוק באייל גולן".
 
לאחר מכן הגיבה ח"כ נאווה בוקר לדברים ואף התעמתה עם חסון לגבי הפרס: "ליבי עם האם וילדתה ואני האחרונה שלא אזדהה עם נשים שעברו הטרדה מינית אך אין קשר בין הדברים. יש כאן ניסיון למחאה פופוליסטית שלא קשורה לאירוע. הכנסת החליטה להעניק אותות הוקרה על פעילות של אמנים למען הזמר העברי. ואני מספר חברי כנסת נוספים בחרנו באייל גולן יחד עם רשימה ארוכה של אמנים נוספים מכיוון שהשאיר חותם מאוד משמעותי על הזמר העברי.

אין כאן שום אמירה שקשורה לאופי המוסרי שלו או למעשיו בעבר, זכרו שהמשטרה והפרקליטות כבר קבעו את שלהם. אני מציעה לכולם להתמקד בעיקר, שהם האמנים הוותיקים. היום נקבור את יגאל בשן, שהיה לאחד האומנים המשפיעים בזמר העברי נמשיך להזכיר את זכרו. בסופו של דבר המטרה היא לעלות לסדר היום הציבורי את נושא מצבם האמנים הוותיקים".
 
פרס לאייל גולן מעלה את המודעות למצבם של האמנים הוותיקים? כל עם ישראל במצבו של אייל גולן?
"אני לא דוברת של אייל גולן"

את בחרת בו יחד עם הח"כים שאת לא מציינת את שמם. אזכיר שאייל גולן גם העלים מס. 
"מעניין שבר רפאלי שעומדת על אותם האשמות מנחה את האירוויזיון".
 
בר רפאלי עוד לא הורשעה
ח"כ נאווה בוקר: "ותוכניות בפריים טיים של אייל גולן זה בסדר? מה זאת הצביעות הזאת? למה אף אחד לא דיבר כשמשה איבגי קיבל את פרס תיאטרון חיפה? כי הוא השמאל? לא ראיתי שעשו את אותו רעש".

כבר אמש, לאחר הטענות הראשונות בנושא, זעם רני רהב על שיוחס לו ואמר: "מעולם לא רציתי לפגוע באמא כזו או אחרת, בטח לא של נאנסת. אבל לצערי הרב העיתונאית קרן נויבך עשתה מעשה שלא ייעשה פעמיים. פעם ראשונה, כשהעלתה לשידור אמא של ילדה שנאנסה וזוהי האמא שלטענתה אין זכות לאייל גולן לקבל את הפרס, מתוך רצון לשייך את אייל לנושא. 
 
פעם שניה, נויבך נתנה ציוץ נוסף בו לקחה ציוץ אחד שלי מתוך עשרות שצייצתי היום על מנת להביך אותי. כל כך מניפולטיבי ונמוך. אני, שנלחם יום-יום לקידום נשים בישראל ולא נותן לאיש לדבר נגד נשים, אני שנלחם בנושא הטרדות מיניות יותר מכל אחד אחר במקצוע שלי? בושה".