יו"ר הקואליציה וחבר הכנסת מטעם הליכוד, דודי אמסלם, התייחס הבוקר (שני) ברשת ב' להצעת החוק שהגיש כנגד רג'א זעאתרה, יו"ר סיעת חד"ש בחיפה, אותו מבקשת ראש העיר החדשה עינת קליש-רותם למנות לסגן ראש העיר. "אני חושב שצריך להעביר את החוק שהגשתי כמה שיותר מהר, על מנת להסיר את החרפה הלאומית הזו", אמר אמסלם. "איך הוא בכלל מסתובב חופשי ולא בבית סוהר? בכל מדינה נורמלית אני מניח שהוא היה נרקב בכלא". "כנראה שמשטרת ישראל והפרקליטות עסוקים בסיגרים של ראש הממשלה", טען אמסלם, ולאחר שהמראיין אריה גולן שאל אותו מדוע הוא לא מגיש תלונה נגד זעאתרה, טען כי "כשהם רואים משהו הם חוקרים, נגד רה"מ לא הוגשה תלונה אבל הם הזדרזו לחקור. זעאתרה פועל ומתסיס את הציבור הערבי בחיפה נגד רשויות המדינה"
"קורים דברים תמוהים במדינת ישראל בשם כל החירויות למיניהן, אנחנו הורסים את המדינה שלנו במו ידינו", טען אמסלם. "יש גבול. כל בן אדם סביר ברחוב מבין שהבן אדם הזה משפיל את ישראל. אני שומע אותו בטלוויזיה מתנשא, מתרברב וכמעט מקלל את ראש הממשלה ושר הפנים, כי הם חושבים שהוא לא צריך להיות סגן ראש העיר. באופן טבעי הוא אמור היה לחיות באחת ממדינות האזור, ואם הוא היה חי שם, להערכתי הוא לא היה בין החיים".

"אם הוא היה חי במדינה מתוקנת הוא היה בכלא. עולם הערכים אצלנו הפוך, אני טוען את זה כבר הרבה זמן. השקר הוא האמת, האמת היא השקר, ובן אדם כזה עוד מעט ירוץ לראשות העירייה". 

"עשרות אנשים הגיעו לקלל את יאיר נתניהו"
 
לאחר מכן, התייחס אמסלם למעללי יאיר נתניהו בבית המשפט ובפייסבוק אמש. "אני לא מקבל את הסגנון של יאיר נתניהו, אבל צריך להבין מה עובר שם", אמר. "מהבוקר הוא מתעורר ומכפישים אותו עשרות אלפי אנשים, וזה גם קשה נפשית"

"אנחנו בני אדם, כשאתה מקבל התקפות ארס ושנאה בעוצמות האלו אתה נפגע בנשמה שלך. יום אחד הגעתי הביתה והבן שלי שאל אותי מה עשית, אמרתי לו שכלום, אז הוא שואל אותי למה כתבו עלי דברים כאלו". 
"אני חושב שבסופו של דבר, כמות הארס השנאה וההכפשות שמופנים לעבר נתניהו, הם מאוד קשים", אמר אמסלם. "לפעמים אנחנו יוצאים מהכלים בצורה אמוציונלית. אתמול בבית המשפט היו עשרות אנשים שהגיעו לקלל אותו, התארגנו, זה נראה למישהו הגיוני?".