על רקע חשיפת פרשת "מינוי תמורת מין" החמורה שמרעידה את עולם המשפט הישראלי, חברי צוות "הקבינט", רוני דניאל, יואב לימור ואלון בן דוד התייחסו בתוכניתם ב-103FM לחשדות כלפי עורך הדין אפי נוה, ותהו מדוע למרות שהתנהגותו הייתה ידועה ומוכרת, אף אחד לא אמר כלום מבעוד מועד. לימור הזכיר את פרשת ההברחה בנמל התעופה כתמרור אזהרה שכולם בחרו להתעלם ממנו. 

בן דוד: "עם כל הגשם שירד, עדיין יש תחושה שהכל מטונף ולא רק בגלל פרשת מערכת המשפט".

רוני דניאל: "הייתי אתמול באזור רפיח. סופות החול שהיו שם... אבל עזוב. זה כלום לעומת הטינופת שהגיעה ממה שקורה בלשכת עורכי הדין".

אלון בן דוד: "מישהי אמרה לי שלא צריך לקרוא בין השורות של הכתובת שעל הקיר. זה היה שם כבר מזמן".

רוני דניאל: "עומרי אסנהיים ביצע ב'עובדה' תחקיר ושם לנו את הגועל נפש מצולם ומוקלט ושום דבר לא קרה אחר כך. בלי העיסוק הסקסואלי זה לא התרומם כלל לעיסוק יום יומי. פתאום הגיעה העסיסיות. הגועל נפש הונח לנו בפנים וחזק".

יואב לימור: "אני חושב על כל אלו שמסתכלים מהצד וחושבים שהכל ניתן לקנות כאן. עבריין אומר לעצמו שהוא יכול היה לקנות אותו. יש מחיר לכל דבר, אם זה בכסף, אם זה בסקס. זו טרגדיה".

רוני דניאל: "העניין הוא שכולם ידעו על הכוחנות של האיש ושיתפו עם זה פעולה. לא העזו להגיד מילה".

אלון בן דוד: "כוחנות זו לא עבירה אך מי שעושה שותפות כל כך קרובה עם אדם כזה ולא מצליח לזהות במי מדובר - יש לו בעיה בשיקול הדעת".

רוני דניאל: "בראיון ב'עובדה' הוא אמר משפט מדהים: "איילת שקד זרמה איתי אז אני זרמתי איתה". אני לא מכוון למשהו מיני חלילה אבל דחילק, אתם רואים את הדבר הזה, אתם לא קופצים?"

יואב לימור: "אני מכיר את הסיפור שלו מנתב"ג דרך חבריי מעולם התעופה. ברור מה קרה שם. הכל מצולם ומתועד. באותו רגע שיצא הסיפור הזה היה ברור שלא צריך לתת לו גב אך איילת שקד שתקה. היא הלכה הצידה וחשבה שזה זבוב שהיא לא רואה אותו. כעת היא קיבלה את זה לפנים. אני תוהה איך אחד כזה נהיה חבר של כולם?"

אלון בן דוד (בציניות): "הוא יודע לעבוד ביום ובלילה".