פעוט בן שנתיים שאף חומצה בפעוטון בחולון, ונכווה. אמו של הפעוט, מיטל שחיבר, ועורך הדין המייצג את המשפחה אייל בסרגליק סיפרו על המקרה החמור בתכניתה של אילה חסון ב-103FM, וטענו נגד ההתנהגות הרשלנית של עובדי הגן.  

שחיבר, אמו של הפעוט, סיפרה על יום האירוע: "התקשרו אליי מהגן וביקשו להגיע בדחיפות כי בני נגע בחומר כלשהו בגן שהתגלה כסוג של חומצה שהגיחה במהלך עבודה של אב הבית במקום במהלך היום. מדובר בפעוטון פרטי ששייך לרשת קהילה ופנאי שהתקיים במתנ"ס וולפסון בחולון. הבן שלי הגיע לכיור של הגן, נגע בחומר וסבל מכוויה כימית".

"הלשון שלו התנפחה והוא לא היה מסוגל לבלוע רוק. עד שלא הגעתי למקום לא הזמינו אמבולנס", המשיכה שחיבר. "מיהרתי לקחת אותו לבית החולים, הוא אושפז וביצע בדיקת גסטרו. עברנו לילה לא פשוט. כעת אנחנו נמצאים תחת ביקורת כדי לבחון שאין נזק במקומות שונים בגוף. אנחנו משתמשים במשחות וסטרואידים כדי לרפא את כל הנזק שנגרם".

עורך הדין המייצג את המשפחה מתח ביקורת כלפי התנהלות צוות הגן ביום הכווייה, ואמר כי "באותו יום אנשי הפעוטון ניסו להאכיל את הילד במקום לקרוא לצוות מד"א, למרות שפיו היה נפוח, דבר שכמעט הביא למותו של הילד. גילינו שבניגוד למה שנטען על ידי הגן, הגננת כלל לא הייתה מוסמכת. טענו שמדובר באב בית שפוטר אך גילינו שהוא פשוט הועבר למקום אחר ברשת. זו רשלנות פושעת וזה איום ונורא. הנזק עוד טרם ידוע כי הילד עוד בטיפול והמשפחה נותרה בטראומה".