חמישה ימים לאחר שאבדו עקבותיו של יניב אברהם, ישראלי שטייל בגרמניה, היום (שלישי) דווח כי נמצאה גופתו במלון בו שהה בברלין. עם זאת, לטענת משפחתו של יניב, בן 36 ממעלה אדומים, משטרת ברלין מצאה את גופתו כבר ביום חמישי האחרון, אך רק היום עדכנה את המשפחה. 

"אנחנו מאוד מופתעים לגלות שמשטרת ברלין מצאה את גופתו כבר ביום חמישי ועד היום לא מצאה לנכון לעדכן את המשפחה או להודיע לשגרירות שיש בידיהם את גופתו של אהובינו יניב", אמר אביו של יניב, הרצל אברהם, שסיפר עוד על הייסורים שעברה המשפחה לאורך כל חג הפסח. 


"גם עכשיו אנחנו ניזונים מחצאי דיווחים, ומשהו בפרשה הטראגית הזאת לא ברור", אמר האב. "אנחנו לא מקבלים שום מידע מגורם רשמי. אנחנו מודים לכל מי שהתגייס לעזור בחיפושים אחריו". משרד החוץ דיווח כי בשיתוף עם קונסולית ישראל בברלין, ליאורה גבעון, הם מסייעים למשפחה בהשבת המנוח לקבורה בישראל. 

אתמול כזכור פרסמה חברתו של יניב, שרית מור, פוסט ובו סיפרה כי הוא טס מישראל לברלין בשבוע שעבר דרך שדה התעופה SFX בבירת גרמניה סביב השעה 22:30. משם הוא נסע לבית מלון בעיר novum berlin hotel בכתובת Potsdamer sr. 129 BE 10783. לפי מור, הוא הסתובב באזור המלון בלילה וחזר סביב השעה 3:00.

עוד כתבה, כי לאחר מכן, יצא בבוקר יום חמישי בסביבות השעה 6:00 לתחנת המטרו הסמוכה BULOWSTRABE ושם אבדו עקבותיו. אברהם היה אמור לעלות על טיסת המשך ללונדון.