משה אגדי, תושב אשקלון בן 58 הוא ההרוג מפגיעת הרקטה הלילה (ראשון) בבניין בעיר. אגדי, שהיה ירקן בשוק בעיר, פונה לאחר הפגיעה לבית החולים ברזילי בעיר, שם נקבע מותו. הוא הותיר אחריו אישה וארבעה ילדים.שי, אחיו, של משה, שנהרג בעת שישן בביתה של חמתו, סיפר בגל"צ: "ידע לכבד כל אדם, אהוב על כולם, צנוע. לא יודעים איך ממשיכים מכאן. אנחנו חסרי אונים. היה שמח בחלקו. אי אפשר לתאר את זה במילים. אנחנו עדיין לא מעכלים. הוא ישן בבית של חמתו, שם הוא נהרג. אני לא יודע מה הסיפור שהוא לא היה במרחב המוגן".
משה אגדי. באדיבות המשפחה


עוד הוסיף: "אמא שלי, נהיו לה 14 ילדים ומעל 100 נכדים ונינים ואני לא מבין למה היא צריכה ככה בסוף חייה לאבד ילד. כל מי שמכיר את משפחת אגדי מכיר את משה. היה אדם צדיק. משה היה ירקן בשוק באשקלון, עזר למשפחה. כולם יגידו כמה הוא היה אדם ישר, הגון וטוב לב".

אחיו אבי אמר בראיון ל-103FM כי "הרגו כאן ילד בן 58 והודיעו לנו את הבשורה בשלוש בבוקר. גם ככה לא ישנו כל הלילה. יש לנו עוד אחות שגרה בראשון לציון ואח שגר בבית"ר עילית, מלבדם כולם אשקלונים. אמא שלנו בת 80. היא לא מסוגלת לדבר היום והיא בקושי נושמת מהבוקר. החיים שלו היו העבודה, בית הכנסת, הילדים והאישה. יש לו ילדה בת 13, ילד בן 25 ובן 27".אגדי הוא האזרח הישראלי ההרוג הראשון מאז צוק איתן. בנובמבר האחרון נהרג הפלסטיני מחמוד אבו עסבה, קבלן בניין בן 48 מחברון, שבניין בו ישן נפגע מרקטה שנורתה מהרצועה בזמן סבב לחימה בדרום. ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, הגיע לזירת נפילת הרקטה בבניין, ואמר כי "זוהי שעה קשה לעיר אשקלון. כולנו אבלים, כואבים ושבורים מגודל הטרגדיה שהיכתה באחת המשפחות הוותיקות והמוכרות בעיר אשקלון. העירייה תעמיד לרשות המשפחה את כל הסיוע הדרוש להם בשעה זו ותתמוך בהם ככל שיידרש. בהזדמנות זו, אני שולח מכאן איחולי החלמה מהירה ורפואה שלמה לפצועים ממטחי הרקטות האחרונים לעבר העיר".

בסה"כ בשעות הלילה זוהו 180 שיגורים משטח הרצועה לשטח ישראל, ו-430 שיגורים מתחילת הירי אמש. החל משבת בבוקר טיפלו החובשים והפרמדיקים של מד"א ב-83 נפגעים, מהם 24 פונו לבתי החולים, בהם חמישה שנפגעו קל מרסיסים, שניים שנחבלו בדרכם למרחב המוגן, ו-16 שלקו בהתקף חרדה. 9 אנשים נפגעו מרסיסים, בהם אישה כבת 80 מקריית גת שנפצעה באורח קשה, וגבר כבן 50 מאשקלון שנפצע באורח בינוני.