שדרן הרדיו דידי הררי חוגג היום (רביעי) את  יום הולדתו ה-63, לאחר שנה לא פשוטה במהלכה עבר התקף לב ואשתו מירית חלתה בסרטן. בפתח תוכניתו ב-103FM סיפר הררי על השנה האחרונה, המטלטלת והמרגשת שעברה עליו ועל משפחתו, והקדיש לעצמו שיר לכבוד יום הולדתו.

"הפעם אני מרשה לעצמי לעשות את פתיח התוכנית עליי. ה-26 ביוני הוא יום ההולדת שלי ומותר לי. תליתי היום עוד שנה על הקיר, שנה שקיבלתי ביוני שעבר כשהייתה חדשה מהניילון. איזו שנה זו הייתה. שנה עם הכי הרבה תהפוכות וכאפות אך גם הרבה אור גדול ואהבה ענקית.

בשנה הזו הספקתי לחטוף התקף לב קטן ולהתחדש בשני סטנטים יד ראשונה מהניילון. בעוד הלב שלי מתאושש ומנסה לחזור לשגרה קיבלתי את הבשורה הקשה על מירית שלי. הסרטן בא לגור אצלה בלבלב. את הלב שלי ובעיותיי שלי שכחתי והכל סבב סביב מירית: הפחד, העצב, הכעס ויחד עם זאת גם אור גדול, הבנה ענקית ואהבה אינסופית מכל העם הנפלא שלנו.

פתאום אנחנו מבינים שקיבלנו כל כך הרבה השנה. מירית התפתחה כל כך והבנות שלי הפכו להיות זרקורים של אור ועוצמה לכל מי שמסביבנו. בשנה שחלפה גיליתי את החברים האהובים שהם כמו מגדלור יצוק על מים. תמיד שם בשבילי ובשבילנו. אהבת הרדיו והמאזינים שאף פעם לא נרגעת וכנראה שלעולם לא תהפוך אצלי לשגרה. עולמות חדשים שנפתחו לי, תובנות והבנות שבאות עם השנים. שני נכדים שמבהירים לי כל יום מחדש שאני כל יום סבא שלהם, או ספיידרמן או קפטן אמריקה או מה שהם ירצו שאני אהיה באותו הרגע.

בסך הכל אני תולה שנה על הקיר שמלאה באירועים, עשייה, צחוק, בכי, שמחה ועצב וגם החברים הכי טובים, המשפחה האישית שלי ומשפחת הרדיו. כשאני עובר וחושב על הכל - לא הייתי מוותר על כלום. אולי רק על דבר אחד. אבל אתם יודעים, אי אפשר להיות חזיר.

הפעם החלטתי שאני רוצה להקדיש שיר לעצמי. אני נוהג מדי יום להאזין ברכב לשירים החדשים שיצאו ולאחרונה נחשפתי לשירו של אמיר דדון "עדיין ילד". כששמעתי את השיר ברדיו אמרתי לעצמי: "דידי, זה השיר שאתה מקדיש לעצמך ברדיו".