פעוטה כבת שנה חולצה היום (שני) מרכב נעול בבני ברק, לאחר שעובר אורח הבחין בה ושבר את החלון של הרכב על מנת להצילה. הפעוטה קיבלה טיפול רפואי ופונתה לבית החולים תל השומר כשהיא סובלת מאיבוד נוזלים, ותחת חשש כי היא סובלת ממכת חום. עובר האורח ששבר את החלון, והציל את הפעוטה, נפצע באורח קל לאחר שנחתך בגפיו תוך חילוץ הפעוטה. 


חובש בכיר במד"א מאיר רוטנשטיין, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את התינוקת בזרועותיו של בן משפחה, כשהיא סובלת מסימני התייבשות קלה. סיפרו לנו שהיא שהתה ברכב במשך יותר משעה. היא הייתה בהכרה מלאה, ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לה טיפול רפואי שכלל פעולות קירור והשגחה. העברנו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבי"ח, כשמצבה קל".


לפני כחודש נקבע מותו של תינוק בן חצי שנה לאחר שנשכח ברכב נעול במשך מספר שעות. התינוק אותר על ידי בני משפחתו כשהוא מחוסר הכרה בתוך הרכב במודיעין עילית. מאוחר יותר נקבע מותו בבית החולים "אסף הרופא". 

כוחות ההצלה של מד"א שהגיעו למקום האירוע העניקו לו טיפול ראשוני, שכלל פעולות החייאה, ופינו אותו לבית החולים "אסף הרופא", שם כאמור נקבע מותו. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע.