24 בני אדם נפצעו בתאונות דרכים במהלך יום הכיפורים מתוכם שני ילדים נהרגו לאחר שנפגעו מרכב במהלך רכיבה על אופניים. בן 8 שנפגע באורח אנוש כשנפגע מרכב בתל אביב כאשר רכב על אופניים. הוא פונה תוך כדי ביצוע פעולות החייאה לבית החולים איכילוב בתל אביב שם נקבע מותו וילד כבן 10 שרכב על אופניו ונפגע באורח אנוש בראשו מאופנוע בכביש 443 סמוך לכפר הנוער בן שמן, הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים אסף הרופא שם נקבע מותו. 

החובשים והפרמדיקים של מד"א הוזנקו לטפל ב-2,491 אירועים ברחבי הארץ, 1,852 בני אדם פונו להמשך טיפול בבתי החולים, מהם: 268 התעלפו, התייבשו וחשו ברע עקב הצום. 256 בני אדם נפגעו ונזקקו לעזרה ראשונה עקב פציעה מרכיבה על אופניים, גלגיליות, קורקינטים וסקייטבורד, מהם נער כבן 13 שנפגע באורח קשה בראשו כשנפל מקורקינט באשקלון.

24 בני אדם נפצעו באירועי אלימות שאירעו ברחבי הארץ, בהם גבר שנפגע מירי בג'לג'וליה ומותו נקבע ע"י צוותי מד"א לאחר ביצוע פעולות החייאה. צוותי מד''א הוזעקו גם להעביר 140 יולדות לבתי החולים, 3 מתוכן יולדו ע"י צוותי מד"א בערים בית ג'אן, ירושלים ורחובות.

שירותי הדם של מד"א סיפקו לבתי החולים בארץ 60 מנות ומרכיבי דם במהלך יום הכיפורים. גם השנה נרשמה תקרית של יידוי אבנים על אמבולנס של מד"א והפרעה לצוותים בכביש 75 סמוך לצומת השומרים. 

לפי נתוני ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים מתחילת השנה נהרגו 3 ילדים רוכבי אופניים. סך הכול, בעשור האחרון נהרגו 48 ילדים מתאונות אופניים. מאז שנת 2008 נהרגו 31 ילדים במהלך יום כיפור. ורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים: "עם צאת יום כיפור שמענו את החדשות הכואבות על 2 ילדים שנהרגו בתאונת אופניים במהלך יום כיפור. אנחנו שולחים חיבוקים למשפחות. לצערנו, הנתונים מראים שביום כיפור יש עלייה משמעותית בתאונות אופניים. חבישת קסדה מצמצמת בכ-90% את הסיכון לפגיעת ראש ויכולה להציל חיים. יש לחבוש קסדה בכל רכיבה".