פעילי שמאל נקלעו אמש לעימות אלים עם מספר מפגיני ימין במהלך הפגנת תמיכה בראש הממשלה, בנימין נתניהו, שאורגנה במחאה על ההליכים המשפטיים המתנהלים נגדו. השחקן והמחזאי רמי ורד, שהגיע למקום עם צוות טלוויזיה, הנחית אגרוף לאחד מתומכי נתניהו שקיללו אותו, והוא הורחק מהמקום על ידם. ורד התראיין  הערב (ראשון) לתוכנית "שש עם עודד בן עמי" ב"קשת 12" וסיפר על השתלשלות העניינים שהובילה אותו לביצוע האקט האלים.

"אני לא מבסוט ממה שקרה. לא ציפיתי לזה. באתי עם שי שטרן לצלם כתבה מצחיקה. צילמנו בצד השני, ואז הלכנו לצד אחר והכל היה בסדר, ואז פתאום נהיה בלאגן. התחילו לצעוק את השם שלי במגאפון. פתאום הייתי מוקף באנשים, כל העסק היה אולי שלוש שניות". 

ורד המשיך:"אני נדחפתי והוקפתי, זה כל כך מבלבל מה שהיה שם. אני בהתחלה לא הבנתי מה קורה. אני שומע את השם שלי וקללות, ואני מסתכל על הבמה ולא רואה אף אחד. פתאום מישהו הגיע עם מיקרופון אלחוטי, ופתאום קלטתי שנוצרה התקהלות, ואז נדחפתי. מה שרואים זה כל מה שהיה. שלוש שניות ששמו אותם בלופ".

"לא חשבתי שמשהו כזה יכול לקרות", הוסיף ורד. "מה שהיה פה זה מטורף. אם הייתי חושב שיש סיכוי (שזה יקרה) לא הייתי בא. אני לא מבין מה הם רצו ממני. אני כותב את דעתי בטוויטר. אני חי במדינה דמוקרטית, ומותר לי לכתוב מה שאני רוצה".אתה מצטער שגרמת לאדם מבוגר למצוא את עצמו על הרצפה?
"אין לי מושג איך הוא נפל. נתתי מכה לכיוון מסוים, והוא נפל. נתתי מכה אחת, לא היו מהלומות".

ורד ציין כי פגש מפגינים רבים עמם צחק על ההפגנות. "הכל היה בסדר. אפילו עשיתי סלפי עם כמה. זה הפתיע אותי ברמות לא הגיוניות".