גבר בן 30 נהרג הערב (שישי) בשריפה במבנה ביישוב נוב שבדרום רמת הגולן. צוותי מד"א וכוחות הכיבוי חילצו אותו מהמבנה כשהוא ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו. הושגה שליטה על האירוע.

פראמדיק מד"א עומרי הוכמן סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות הכיבוי שפעלו במקום על מנת לכבות את המבנה שעלה באש. תוך כדי פעולות הכיבוי בוצעה על ידם סריקה בדירה והם חילצו אלינו גבר כבן 30 מחוסר הכרה כשהוא סובל מכוויות בכל חלקי גופו, הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

לפני כחודש נהרג איש העסקים איברהים אבו גאנם, תושב רמלה בן 50, בשריפה שפרצה ביחידת דיור בבית פרטי ברחוב התבור בעיר. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום האירוע על מנת להעניק לו טיפול רפואי ראשוני נאלצו לקבוע את מותו, זאת לאחר שחולץ על ידי כוחות כיבוי אש. שני צעירים שסייעו בחילוץ נחבלו באורח קל וטופלו במקום. 

פרמדיק מד"א, ישי ראוכברגר, סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו עשן סמיך ואש מיחדת דיור בחצר בית. אמרו לנו שככל הנראה בדירה לכוד גבר, וכוחות הכיבוי עמלו לכבות את האש. כשניתן היה להיכנס, בסריקות  אותר גבר כבן 50 מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק לאחר ששאף עשן רב. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. שני צעירים שסייעו בחילוץ נחבלו קל וטפלו במקום".