בנו הצעיר של ראש הממשלה, אבנר נתניהו, פרסם היום (רביעי) פוסט תמיכה באביו  בחשבון הפייסבוק שלו בו העלה תמונה של השניים בו מלפני כ-20 שנים, וכתב: "אם יש משהו שמחרפן אותי בשנה האחרונה זאת הטענה 'שנתניהו דואג רק לנתניהו'. לא מזמן שאלתי את אבא שלי, מאיפה הדרייב להמשיך בפוליטיקה? מאיפה בעצם הגיע הרצון להיכנס לתחום הזה? החיים שלו היו יכולים להיות די שלווים. בכל רגע ב-30 שנים האחרונות הוא היה יכול לפרוש ולעבור לשגרת הרצאות נוחה בעולם. הוא ענה לי, 'יש עוד הרבה עבודה', תמיד".

נתניהו הצעיר הוסיף וכתב על אביו: "הוא עשה המון בשביל המדינה, אבל נסיבות המציאות תמיד הובילו שיש עוד מה לעשות- כדי להבטיח את הישרדותנו כאן, ושאף פעם אי אפשר לנוח. הוא אמר לי שהוא לא רוצה שלמדינה יהיה אותו גורל כמו המדינה היהודית הקודמת שהקמנו בארץ (ממלכת החשמונאים, 140-63 לפנה״ס), ושהוא חושב שהייעוד שלו הוא להבטיח כמה שיותר את קיומה וחוסנה של המדינה. אני מאמין שהוא עשה את זה מצויין בעשור האחרון ושהוא האדם הכי טוב - היחיד! - למשימה. סבבה, אני אולי משוחד, אבל יותר משני מיליון מצביעים חושבים כמוני. לפחות".

בהתייחסו למתנגדיו של אביו כתב: "גם אם אנשים לא מסכימים עם האג׳נדה או הביצועים שלו, אל תגידו שהוא דואג רק לעצמו ולא אכפת לו. כי המניע שלו היא שליחות מוחלטת לעם הזה והמדינה הזאת. שמי שלא מסכים יתמקד באג׳נדה, ואני מבטיח לעשות הכול כדי לשכנע את הלא משוכנעים שאבא שלי תותח אמיתי. והכול בחיוך, מה זה כל העצבים האלה סביב פוליטיקה פתאום?".

הוא חתם את דבריו בכך שכתב: "בסוף אבא שאל אותי אם יש לי טענות כלפיו. אמרתי שהוא אבא נפלא ושהשליחות הקטנה שלנו (המשפחה) בינתיים היא לשמח אותו ולתת לו את השקט הנפשי, להיות השליח של כולנו".

זוהי לא הפעם הראשונה שבה אבנר נתניהו יוצא להגנת אביו. ביום הבחירות מועד א' באפריל פרסם תמונה מחוייכת של השניים בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "לא משנה מה יהיה היום, אני אוהב אותו וגאה בו הכי בעולם. כל כמה זמן אני בהלם מחדש, כאילו שואל אותו, מה אתה צריך את זה? כמה החיים שלך ושלנו היו יכולים להיות נוחים יותר באזרחות,  נראה לי שכולכם יודעים שגם החיים שלי היו נוחים קצת יותר אם הוא היה בוחר בדרך הזאת".