צ'רלי אזריה, אביו של החייל אלאור אזריה, הגיב היום (שבת) בקבוצת תומכים המוקדשת לראש הממשלה בנימין נתניהו, והתייחס למחאה מול המעון בבלפור, ברקע מעצרו של תא"ל אמיר השכל. בקבוצה שוחחו החברים על המוחים שהגיעו עם שלטי תמיכה בהשכל, וגינו אותם. אזריה הצטרף לביקורת וכתב: "איפה המחבלים כשצריכים אותם". 

כאמור, כ-400 מפגינים התכנסו הערב מול המעון בירושלים כחלק ממחאת "הדגלים השחורים" ברחבי הארץ. זאת, ברקע מעצרו של תא"ל אמיר השכל, בכיר לשעבר בחיל האוויר, שנעצר אמש בהפגנה מול בית ראש הממשלה. המפגינים נראו שלטים ועליהם הכיתוב: "ישוחרר אמיר השכל", "לא לסיפוח השחיתות" ו"לא מפקירים מדינה".

מחאת ''הדגלים השחורים'' מחוץ למעון רה''מ (צילום: דוברות מחאת הדגלים השחורים)מחאת ''הדגלים השחורים'' מחוץ למעון רה''מ (צילום: דוברות מחאת הדגלים השחורים)

ממארגני המחאה נמסר: ״מעצרו של השכל הוא חלק משיטה חדשה לצמצום המרחב הדמוקרטי במדינת ישראל, רק בשבועיים האחרונים קרא ראש הממשלה למעצר של עיתונאי בכיר, אמנון אברמוביץ׳ הותקף בברוטאליות ומאתמול השכל במעצר. מהיום הגיע הזמן שעם ישראל ידבר ברחובות ובכיכרות- מדינת ישראל שייכת קודם כל לאזרחיה, לא למשפחת המלוכה בעייני עצמה. בהמשך השבוע יוקם מאהל מחאה בשדרות רוטשילד בת״א״.