שוטרי תחנת כרמיאל הוזעקו לטפל באירוע של הקמת רעש על ידי רכבים משתוללים ונדהמו לגלות בכלי רכב נהג בן 14 ונהג בן 16 שכלל אינם מחזיקים ברישיון נהיגה.

במהלך הסוף שבוע התקבלה הודעה במשטרה אודות רכבים שנסעו בפראות ברחוב בעיר כרמיאל. שוטרים שהגיעו למקום עם קבלת התלונה הופתעו לגלות מאחורי ההגה באחד מהרכבים נער בן 14 הנוהג ברכב יחד עם שני חבריו הקטינים, וברכב השני נער בן 16. השניים נטלו את רכביהם של הוריהם ללא ידיעתם.

נערים נוסעים בכרמיאל ללא רישיונות נהיגה (צילום: מצלמות האבטחה של עיריית כרמיאל)נערים נוסעים בכרמיאל ללא רישיונות נהיגה (צילום: מצלמות האבטחה של עיריית כרמיאל)

הנערים עוכבו לחקירה, לשם הוזעקו גם הוריהם, אולם, מה שהפתיע את השוטרים עוד יותר הייתה עדותה של אחת מהאימהות, שאמרה כי בנה למד ככל הנראה לנהוג באמצעות משחק מחשב. ההורים הוזהרו, הרכבים הושבתו לתקופה של 30 ימים ותיקי חקירה פליליים נפתחו כנגד השניים בגין נהיגה ללא רישיון, שימוש ברכב וסיכון חיי אדם. החקירה נמשכת.

מהמשטרה נמסר כי במסגרת מאבקה כנגד עבירות הבריונות בכביש באזור הגליל המערבי נרשמו במהלך סוף השבוע האחרון 150 דו"חות, 13 רכבים הורדו מהכביש ו-12 רכבים הושבתו.