לכבוד יום הולדתו ה-60, זכה בן כספית להפתעה משותפו להנחיה ינון מגל: מיכל דליות, גורו הזוגיות והסופר נני הרשמית של מדינת ישראל, עלתה היום (ראשון) לשידור בתוכניתם ב-103FM כדי לערוך לשניים טיפול זוגי, ניסתה לעשות שלום בית ונתנה להם כמה טיפים שיקלו על המשך דרכם המשותפת. "אתם מייצגים היום את היכולת לשבת ביחד למרות שחושבים שונה אחד מהשני - על זה מדובר. בזוגיות אנחנו ממסדים קשר עם מישהו שונה מאיתנו וכל אחד רוצה למשוך את השני ולהוכיח שהוא צודק, וחשוב להקשיב אחד לשני. לדעתי זה מה ששניכם עושים וכבוד הוא".

ינון: שלום מיכל דליות. מה שלומך?
"אני נקראתי לדגל, הבנתי שאני מהר צריכה לבוא להתערב פה".

ינון: עשינו הפתעה לבן – טיפול זוגי.
בן: את מטפלת בסדנה לניהול כעסים?

"תקשיב, מכיוון שאתה ילד יום ההולדת אני יכולה לעוץ לך, אמנם אני באה מהמקום הפסיכולוגיה אבל גם מהמקום של הביולוגיה - ללמוד לעשות נשימות".

ינון: שומעת את התוכנית?
"שומעת את התוכנית שלכם לפעמים".

בן: כשהוא מתחיל להטריף אותי עם יהודים וערבים וישראל השנייה, איך אני עושה נשימות?
"אתה יודע מה זה מזכיר לי? נשים לקראת לידה, כשיש ציר ואומרים להם לנשום ותמיד הייתי צועקת 'מה לנשום? תוציאו אותו'".

בן: מזדהה עם הצעקה - מה לנשום? תוציאו אותו מפה.
"עד עכשיו אתה עושה יפה, כשאתה לא יכול לסבול אתה קם והולך. אני בעד. כשלא נעים לנו קמים והולכים. אבל מאידך, מכיוון שאתה ילד גדול ומצופה ממך סוג של איפוק, אני מציעה להשתמש באביזרים, בדברים חיצוניים מאיתנו, כדור שאתה יכול למחוץ במקום את ינון".

בן: בובת וודו בצורת ינון?
"אולי, אבל מחטים זה לא טוב, לא בריא. בסיכומו של דבר אני רוצה להגיד שאתה מראה בגרות מאוד גדולה בלשבת יום יום ולדבר ולדעת שאפשר גם לא להסכים, אבל זה ישנו וזה קיים. זה אחד הדברים שלכל אחד מאיתנו קשה להבין, שיש אנשים שחושבים אחרת מאיתנו".

בן: אני חייב לענות על זה, אני סופג כמויות עצומות של נאצות מהבייס שלי על איך אתה מסוגל לשבת איתו ואני מניח שהוא סופג אותו דבר וכנראה יותר גרוע. אני אומר לאנשים שהוא מטריף אותי ומוציא אותי מדעתי ועדיין אנחנו כאן ביחד זה לא יעזור כלום לאף אחד, ביום שלא נצליח לשבת באותו אולפן מטפורי זה סוף הסיפור ולא נגיע לסוף הסיפור.
"אתה צודק מאוד וזה מזכיר לי שיש לי ילדים שמלמדים באקדמיה וכשהם היו שם הם סיפרו 'היינו יושבים על הדשא רבים וצועקים כל אחד עם דעות שונות, ואיך שנכנס השיעור כולם הולכים יחד נכנסים לאותה מטרה של התקדמות, השכלה ועשייה וכל מה שנרצה. אני חושבת שזה מה שצריך להיות ואם זה מה שאתם מייצגים היום את היכולת לשבת ביחד למרות שחושבים שונה אחד מהשני - על זה מדובר. בזוגיות אנחנו ממסדים קשר עם מישהו שונה מאיתנו ויש הורים שחושבים שצריך אותו דבר, ממש לא. מה פתאום? להפך. שכולם ידעו שפלורליזם קיים, ישנו והעניין שכל אחד רוצה למשוך את השני ולהוכיח שהוא צודק, וחשוב להקשיב אחד לשני. לדעתי זה מה ששניכם עושים וכבוד הוא".

בן: הוא בווטסאפ כשאני מדבר.
"את זה אני לא רואה, זה מזכיר את הילדים בזום ובינתיים בווטסאפ. כדורים ינון, תארגן לו כדור הרגעה קטן".
ינון: חשבתי על כדורים אחרים.