ברקע ההליכה לבחירות רביעיות בתוך שנתיים שיתקיימו ב-23 במרץ השנה התארחה היום (שישי) אשת התקשורת ושדרנית 103FM ג'ודי שלום ניר מוזס בתוכניתו של ניסים משעל ב-103FM, והתייחסה לשינויים במערכת הפוליטית. בנוסף חשפה, האם ברצונה לרוץ לכנסת בבחירות הקרובות ובאיזו מסגרת.

בפתח דבריה התייחסה מוזס להתרסקות כחול לבן ואמרה על יו"ר המפלגה, שר הביטחון בני גנץ, ש"אומרים שהוא לא פוליטיקאי". בהמשך הוסיפה אשת התקשורת כי "הבעיה של גנץ הייתה שהוא חשב שגם לביבי יש נקודות טובות, וכנראה באופן האישי בפוליטיקה אין לו אז. אולי לא לכל אחד יש נקודות טובות, אולי בחלק מהזמנים אנשים מגלים בעצמם נקודות טובות, אבל פה זה ממש עשה לו כיפה אדומה בצורה הכי זוועתית שיש. אבל אני לא אוהבת לדבר על חלב שנשפך. אני רוצה לדבר על המפלגות שקמות עכשיו. כל הזמן משתמשים במשפט הזה שמאל וימין, אני לא מדברת על שמאל וימין, אני רוצה לראות מי יעשה לטובת האזרחים כמה שיותר.

הסיפור הזה של רון חולדאי, אני חושבת שהוא אדם שהיה ראש עיר ועדיין ראש עיר, אדם שבאמת בלי יותר מדי דאווינים ובלי גינוני מלכות מסתובב בעיר ומשתדל לשפר שם כל מיני דברים לצד קנסות שהוא מטיל, ואת זה אני מקווה שהוא לא יטיל על מדינת ישראל. אני חושבת שהזמן של הגנרלים נגמר והסתיים", אמרה מוזס.

את שוקלת לרוץ?
"עכשיו קמה קבוצה של עצמאים, קבוצה גדולה ומתחזקת שהמון עצמאים נכנסים אליה. אני לא יודעת מתי ואם יכריזו, אבל אני מחפשת אנשים כאלה. הגיע הזמן שיפסיקו לנהל אותנו פוליטיקאים".

רוצה לרוץ?
"אני עדיין חושבת על זה ברצינות, אני רוצה אנשים שאכפת להם מהאזרחים, אנשים שלא יזרקו עכשיו 200 אלף שקל על בחירות. זה מה שמנכ"לית מועצת הבחירות ביקשה. לכמה אנשים היינו יכולים לעזור עם הכסף הזה? ולמה הולכים לבחירות? למה? כי לביבי מתחשק ללכת לבחירות".

את שוקלת לרוץ בבחירות הקרובות? לא ענית לי.
"אני עדיין שוקלת לרוץ אם תהיה מסגרת מעניינת. המסגרת של גדעון סער פחות אטרקטיבית בעיניי כי יש שם את האוזר והנדל. אם פעם אחת הם תקעו סכינים בגב אני לא יכולה לסמוך עליהם. המסגרת של חולדאי היא מסגרת מעניינת בגלל חולדאי למרות שגם ניסנקורן תקע לבני גנץ שנלחם בשבילו סכין בגב. בנט ילך עם ביבי. אז אני מחכה לראות מה יהיה עם מפלגת האנשים שדואגים לאנשים".