השף שלום קדוש אשר נפצע באורח קשה לאחר שהותקף בחודש שעבר ופונה להדסה עין כרם עם פגיעת ראש קשה, החל תהליך של חזרה להכרה ביחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגיה, לאחר שהיה מורדם ומונשם במשך שלושה שבועות, כך נמסר היום (רביעי) מבית החולים. 

כזכור, פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לפני כשבועיים לבית משפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תוקף השף שלום קדוש, תושב ירושלים בן 41, בגין עבירות של שוד וחבלה חמורה. כמו כן, הפרקליטות ביקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

כזכור, על פי כתב האישום, ב-21 במרץ בשעות הצהריים הגיע הנאשם לתחנת דלק פז בירושלים. הנאשם הבחין ברכב שעמד במקום, נעצר מצידו הימני והבחין בשטרות כסף בתוך הרכב. הנאשם הסתובב סביב הרכב תוך שהוא מביט לצדדים וממתין לשעת כושר בכדי לגנוב את הכסף. בשלב מסוים רכן הנאשם לעבר הרכב, הכניס את ידו הימנית ואת ראשו מבעד לחלון, נטל את הכסף שהיה ברכב ותחב אותו לכיסו.

מיד לאחר מכן, הבחין בעל הרכב במעשיו של הנאשם והחל לרדוף אחריו. הנאשם, כך עולה מכתב האישום, ניסה להימלט מממנו אך זה הצליח לתפוס את ידו הימנית. על מנת להימלט עם הכסף, הסתובב הנאשם והדף את בעל הרכב בכוח לקרקע באמצעות ידו הימנית, וזאת כדי להשתחרר מאחיזתו.