הותרו לפרסום שמותיהם של שני ההרוגים מהתאונה הקטלנית שאירעה אמש (שישי) בכביש 772 בעמק יזרעאל: אוליבר קלארק, בן שנה, תושב בית לחם הגלילית ורותם זיסק בן ה-35, נהג הרכב הפוגע שסטה מהנתיב. בתאונה נפצעו באורח בינוני עד קשה גם אביו, אמו ואחותו של קלארק.

מחקירה של בוחני התנועה במחוז חוף במשטרה עולה כי הנהג הפוגע נושא עימו 15 הרשעות קודמות, האחרונה הייתה ב-2018. הוא אף נשפט בגין שימוש בסמים. ברכב שבו נסע נמצאו מיד לאחר התאונה בקבוקי אלכוהול ובמשטרה חושדים שהוא נהג תחת שכרות.

נזכיר כי מדובר בתאונה שבה קיפחו את חייהם תינוק כבן שנה וגבר כבן 35 במעורבות שלושה כלי רכב לאחר שהנהג סטה עם רכבו והתנגש בג'יפ בכביש 77, סמוך לשדה יעקב. בג'יפ היו ארבעה בני משפחת קלארק ובהם התינוק, אביו נהג הרכב כבן 40 שמצבו הוגדר קשה, אימו כבת 30 ואחותו כבת שש שנפצעו באורח בינוני. בוחני תאונות הדרכים פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

פרמדיקיות מד"א, יוליה מלמוד וליאת צימט, סיפרו: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע, ראינו שני כלי רכב מעוכים, מחוץ לרכב אחד שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו בשטח. בסמוך לג'יפ המשפחתי שכבו ארבעה פצועים, תינוק כבן שנה היה מחוסר הכרה עם פציעה קשה, כשהוא ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי ופנינו אותו תוך פעולות החייאה לבית החולים כשלצערנו מצבו לא השתפר".

עוד הוסיפו: "נהג הרכב בשנות ה-40 היה בהכרה וסבל מחבלה רב מערכתית כשהוא במצב קשה, אישה כבת 37 שישבה לצידו הייתה בהכרה וסבלה מחבלות בראש ובגפיים כשמצבה מוגדר בינוני, ילדה כבת 6 שהייתה גם היא בהכרה וסבלה מחבלה רב מערכתית והוגדרה במצב בינוני. לאחר טיפול רפואי בשטח פנינו אותם תוך המשך טיפול לביה"ח רמב"ם".