גבר בן 25 נהרג הערב (חמישי) בתאונת דרכים קשה בערבה, במעורבות חמישה כלי רכב, בה נפצעו עשרה בני אדם, בהם שניים במצב בינוני ושמונה במצב קל.

אנשי מד"א שהגיעו למקום בסיוע כוחות רפואה של צה"ל קבעו את מותו של הצעיר, ופינו במסוקים לבית החולים סורוקה בבאר שבע את שאר הפצועים.

"מדובר בתאונה קשה מאוד עם מעורבות מספר כלי רכב פזורים במרחק של עשרות מטרים לאורך הכביש. גבר כבן 25 נלכד מחוסר הכרה באחד מהרכבים שהתהפך ועשרת הפצועים הנוספים התהלכו בזירה", אמר הפרמדיק דן אביבי, אשר נכח באירוע.

מסוק מפנה פצועים בזירת התאונה בערבה (צילום: נדב אילון, יחידת חילוץ ערבה)מסוק מפנה פצועים בזירת התאונה בערבה (צילום: נדב אילון, יחידת חילוץ ערבה)

"ביצענו בדיקות רפואיות לפצועים על מנת להעריך את מצבם. לאחר פעולות החייאה ממושכות נקבע מותו של הפצוע אנוש והפצועים הנוספים שנפגעו באורח בינוני וקל פונו במסוק מד"א ובמסוקים צבאים לבי"ח", הוסיף.

נדב אילון, מיחידת חילוץ ערבה, אמר כי מדובר ב"תאונת שרשרת קשה בכביש 90. הכביש לא הורחב בשנים האחרונות, מדובר בקטע מסוכן מאוד, כביש מאוד צר, נקודות ראות לא טובות, אין מקום לעקיפה וזה כנראה הגורם לתאונה. את הפצועים פינו שני מסוקי חה"א ומסוק מד"א אחד, ואני מקווה שלא יהיו יותר תאונות בכביש הארור הזה".