המגישים אראל סג"ל וחן ליברמן התעמתו הבוקר (רביעי) בראשית תוכניתם ב-103FM, לאחר שליברמן טענה כי האישה שתקפה את עיתונאי חדשות 13 ברוך קרא היא "אישה מוסתת". בפתח התוכנית אמר סגל: "זקנה עם מקל הורידה את הכיפה מהראש של ברוך קרא". ליברמן קטעה אותו והשיבה: "זה המיסגור? אולי צריך לומר 'האישה המוסתת על ידי נבחרי ציבור כי יש אנשים שפמפמו לה את זה, גם בתוכנית הזו'?".

סג"ל: "אני מוקיע את האלימות. מדובר באישה בת 200 בגובה חצי מטר. אני מחבב את ברוכי קרא, אבל ברוכי עצמו כשתקפו את יוסי אלי נתן תירוצים לתקיפה. אני מגנה את הזקנה ואת כל כנופיית הזקנות שמסתובבות שם".
ליברמן: "ראיתי גינויים מכאן ומכאן גם במקרים קודמים של תקיפת עיתונאים".
סג"ל: "לא שמעתי את אותם דוברים כמו הנדל, המפכ"ל והשר לביטחון הפנים כשתקפו את שמעון ריקלין בתל אביב. חן, את יודעת את האמת, זה לא עניין אף אחד כשתקפו את אברהם בלוך בשער שכם. אני לא מחבר כל תקיפה של עיתונאי להסתה בתקשורת".

העיתונאי ברוך קרא הגיב לתקיפתו: "הפעם זה מקל, בפעם הבאה דקירה עם סכין"

ליברמן: "אתה באמת לא רואה את הקשר בין הדברים?".
סג"ל: "מה שאת עושה עכשיו זה אחד הדברים האיומים שאפשר לעשות בתקשורת, זו סתימת פיות. כשיעלון, אבידר ואחרים באו להפגנות בבלפור ודיברו על נתניהו במונחים מאוד קשים, לא טענתי שההתנהגות שלהם עודדה אלימות. מה ההבדל בינם לבין גלית דיסטל? היא אמרה 'תרביצו לברוכי'?".

ליברמן: "אתם מסיתים, אתם מפיצים שקרים".
סג"ל: "את קוראת לי מסית?".
ליברמן: "כן".
סג"ל: "אז למה את משדרת איתי?"
ליברמן: "כי אני רוצה לנהל איתך דיאלוג".
סג"ל: "את סותמת פיות. את אומרת לי שאם יש לי ביקורת על המשטרה והפרקליטות, אני בעצם מסית".
ליברמן: "אתה מציג את זה כדעה. אתה עיתונאי ויש לך אחריות. אם אתה חושב שהמשפט תפור אז תוכיח את זה".

סג"ל: "אני משמיע קול. כשאת אומרת לי שאני מסית כשאני מבקר את מערכת המשפט אז את סותמת לי את הפה. המילה הסתה שווה חקירת משטרה, ואת, השמאלנית הדגולה, אומרת 'חופש הביטוי שלך מוגבל'".
ליברמן: "מתחילת המשפט אתה מקדם נרטיב שקו התביעה קורס. זה לא נכון".
סג"ל: "אני מביא עובדות. אין אישור פתוח לפתיחת החקירות, אני ממוסמך, מנומק וענייני. לא אני שיניתי את כתב האישום שלוש פעמים".
ליברמן: "וזה מוכיח שהמשפט תפור?"
סג"ל: "אני חושב שהתיקים תפורים. את מבינה מה זה חופש ביטוי?".

בהמשך ליברמן מתחה ביקורת על סג"ל כשאמרה: "כשאתה כעיתונאי רק חושב שהתיק תפור אתה לא מבין את הבעיה?". הוא השיב כי "אני רוצה לשאול מה גבולות השיח שלי על פי חן ליברמן?". היא השיבה לו "כשאתה אומר שאתה חושב שהתיק תפור. תוכיח! אל תגיד סתם דברים".

סג"ל השיב: "אם הייתי אומר דבר שהוא שקר יש יכולת להגיש נגדי תביעת לשון הרע, אבל את עושה דבר חמור יותר. את אומרת שבעצם זה שאני חושב שהתיקים תפורים, בזכות חופש הביטוי, אני מסית. אני מדבר ברוגע כי אני לגמרי משוכנע בצדקת דרכי". לקראת סיום שיחתם, ביקש סג"ל מליברמן להתנצל על אמירתה כ"מסית", והיא השיבה: "אני חושבת שנחרצות בלי עובדות - פה יש בעיה".
 
סייע בהכנת הכתבה: יניב מורוזובסקי/103fm