האתר קרס תוך כמה שעות: אלפי אנשים התגייסו לתרומה כספית למימון משפטו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, באתר מיוחד שמאפשר לתמוך כלכלית מרחוק באמצעות אפליקציית "ביט" וסליקת כרטיסי אשראי. העיתונאים ינון מגל וברל'ה קרומבי הם אלו העומדים מאחורי המיזם, שכבר תוך כמה שעות צבר סכום עתק שרק הולך וגדל כל דקה.  שעות ספורות לאחר פתיחת המיזם, הסכום המצטבר כבר חצה את רף מיליון השקלים. 


לחצו וגלו כמה נתרם עד כה

מאוחר יותר, מגל צייץ כי האתר קרס בשל פניות רבות אל השרת. באפשרות כל אחד מהתורמים להעמיד סכום של עד 5,000 שקל לבית אב, כשסכום התרומה המינימלי עומד על 18 ש"ח (ח"י). 

באתר נכתב: "אנחנו יוצאים היום לגיוס ההמונים הגדול של מחנה הימין מתוך תחושה והבנה שמשפט נתניהו הוא תוצאה של רדיפה וניסיון להשיג בכל דרך ובכל מחיר הרשעה של מנהיג המחנה ומתוך כוונה להרחיק אותו מהנהגת המדינה. היום, אנו אנשי המחנה הלאומי תורמים את חלקנו להגנה על מנהיג המחנה כי כשהשמאל והפרקליטות הושיבו את בנימין נתניהו על ספסל הנאשמים - הם הושיבו עליו את כולנו. המשפט הזה אינו של נתניהו בלבד והוא לא יושב שם לבדו.לכן כולנו לוקחים היום חלק במימון המשפט - כי המשפט הזה הוא של מחנה הימין כולו".

בהמשך נכתב: "בשנים האחרונות הרגשנו שנתניהו נלחם את המלחמה של כולנו ומשלם את המחיר על שנים של עמידה איתנה בראש מחנה הימין. שמענו את העדויות במשפט, הבנו שנתניהו משלם את מחיר הרדיפה המשפטית נגד מחנה הימין. הוא לא צריך לשלם לבד. כדי לחזק את בנימין נתניהו באתגר הקשה, אנו מביעים את תמיכתנו בו ואת רצוננו לחזק את רוחו. זה המעט שכל אחד מאיתנו יכול לעשות".

יש מי שכבר הצליח להפוך את התרומה לדבר מצחיק, כאשר כמה מהתורמים העבירו כספים בשמות בדויים כמו נפתלי בנט, אביחי מנדלבליט ואחרים: 

יו״ר ועדת האתיקה, חה״כ יוראי להב הרצנו (יש עתיד) בתגובה ליוזמה של ינון מגל לגיוס המונים למימון משפט נתניהו: ״יפה מצידך. מקווה שאתה זוכר שכדי לקבל את התרומות האלו נתניהו צריך להפסיק למנוע את הקמת ועדת האתיקה. היא הגורם היחיד שיכול לאשר לח״כ לעשות שימוש בכספי תרומות לטובת סיוע משפטי או טיפול רפואי״.