אחרי ההודעה על עידן עמדי, רביב כנר וולארי חמאתי סוכמה בימים האחרונים גם הופעתה של שרית חדד בטקס הדלקת המשואות הממלכתי שיפתח את חגיגות יום העצמאות ה-74 למדינת ישראל.

ממארגני הטקס נמסר כי: "למעלה מעשרים שנה ששרית חדד היא הזמרת של מדינה שלמה ופס הקול של כל בית בישראל מקטן ועד גדול. שיריה תמיד משלבים רגש וחדשנות לצד חגיגה ישראלית והשנה, השילוב שלה עם פסיפס האמנים בטקס המשואות ייצר גאווה ישראלית מרהיבה".

שרית חדד (צילום: משה צ'יטיאת)שרית חדד (צילום: משה צ'יטיאת)

הטקס הממלכתי שמנוהל על ידי מרכז ההסברה, יונחה על ידי שתי נשים לראשונה בתולדותיו - אלמז מנגיסטו והילה קורח. הוא יתקיים, כרגיל, בהר הרצל ביום ב-4 במאי 2022. הטקס השנה יעמוד בסימן "יד פוגשת יד אחות".

יו"ר ועדת השרים לסמלים וטקסים השר חילי טרופר: "שרית חדד היא אחד מהכישרונות הגדולים שידעה המוסיקה הישראלית. שנים רבות ששרית מצויה בלב הקונצנזוס הישראלי וזאת בזכות דמותה הייחודית וקולה האהוב. כמה טוב שגם היא תהיה בטקס המשואות השנה".

הוא הוסיף: "ביום העצמאות ה-74 תצדיע מדינת ישראל לאזרחיות ולאזרחים אשר תורמים תרומה יוצאת דופן לבנייתה של חברה ישראלית טובה יותר ואשר פועלים למען חברה מכלילה, בונים קהילות ויוצרים חיבורים, מקדמים שוויון הזדמנויות, קירוב לבבות ואחדות ישראלית".