תושב דימונה בן 27 נעצר אתמול והובא לחקירת משטרה בחשד שהונה שעשרות אזרחים בהם זוגות צעירים לפני חתונתם שהזמינו שירותי השכרת רכבי יוקרה, והופתעו לגלות רגע לפני האירוע כי נפלו קורבן לעוקץ ומרמה עבורו שילמו אלפי שקלים. הוא חשוד בקבלת דבר במרמה והפצת מידע כוזב באינטרנט. במהלך החקירה עלה החשד כי הוא כלל אינו מחזיק ברשותו את הרכבים אותם פרסם. מעצרו הוארך עד ליום חמישי הקרוב.

מהחקירה עלה כי החשוד ביקש, על פי החשד, מהלקוחות שפנו לקבל את השירות, תשלום מקדמה בגובה אלפי שקלים, ובערב האירוע בו ציפו לקבל את רכב היוקרה, הופתעו לגלות כי הרכב איננו ואין מענה לפנייתם. 
 
במשטרה קראו לאזרחים שנפלו קורבן באופן דומה או נפגעו מדפוס פעולה זהה, לפנות ולהגיש תלונה וציינו: "עוקץ ומרמה הנם מהעבירות החמורות המטופלות במשטרה, בעיקר בשל העובדה כי לרוב מדובר באזרחים נורמטיביים תמימים ששמים את אמונם ומיטב כספם אצל אותם עבריינים המציגים עצמם כבעלי עסקים ומציעים עסקאות אטרקטיביות כדי לשלשל לכיסם סכומי כסף גדולים. נגד עבריינים אלו אנו פועלים ונמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת להביאם לדין ולמנוע מהם מלהמשיך לפגוע באזרחים".