פרקליטות  מחוז מרכז (פלילי) הגישה היום (שני) לבית המשפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, בגין מעשה מגונה. ביטון, כזכור, כבר ריצה בעבר עונש של שנתיים מאסר בגין מעשים דומים ואף חמורים יותר. על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד נעמה תור זאבי, המתלוננת נגד ביטון המתינה בחודש מרץ האחרון לחבר בתחנת אוטובוס סמוך לתחנת דלק במחלף אולגה. כאשר עבר ביטון ליד התחנה, עצר את רכבו ליד המתלוננת בזמן שבכתה, שוחח עמה והציע להסיע אותה. תחילה המתלוננת סירבה להצעתו, אולם לאחר שהפציר בה הסכימה ונכנסה אל הרכב. 


הנאשם הציג עצמו כאביו של אייל גולן ואף הציע למתלוננת כרטיסים להופעותיו. במהלך הנסיעה, העיר הנאשם הערות מיניות כלפי המתלוננת, ביניהן "כמה שאת יפה", "איזה גוף יש לך", "חבל, אם תשימי מכנסיים תראי את הראשים של כל הגברים מסתובבים כמו ווישרים".

בהמשך הנסיעה, עצר ביטון את הרכב בסמוך לבית חברו בפתח תקווה והחל ללטף את ידה של המתלוננת, שבתגובה למעשיו ניסתה להזיז את ידו. למרות התנגדותה, על פי כתב האישום, ביטון אחז בידה של המתלוננת בחוזקה, קירב את ראשו לראשה ונישק אותה על לחיה. המתלוננת קפאה במקומה. 

בכתב האישום מתואר כי מיד לאחר מכן, החל ביטון ללטף את ירכה של המתלוננת, תוך שהעלה את ידו בהדרגתיות כלפי מעלה, קירב את פניו אל פניה ונישק אותה על לחיה. ביטון חדל ממעשיו רק לאחר שחברו נכנס לרכב והמשיך בנסיעה עד שהגיע לבני ברק, שם עצר את רכבו והמתלוננת ירדה מן הרכב. 

כזכור, זוהי לא הסתבכותו הראשונה של ביטון בעבירות מין, כאשר בשנת 2013 החלה חקירה נגדו ונגד בנו אייל גולן, בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, עבירה בה הורשע האב ונגזרו עליו שנתיים מאסר, כאשר נגד בנו לא הוגש כתב אישום. העבירות בהן הורשע ביטון הן הבאת אדם לידי מעשה זנות בנסיבות מחמירות, שתי עבירות של הבאת אדם לידי מעשה זנות, דין לקוחו של קטין (שידול), ושיבוש מהלכי משפט.

נציגת הפרקליטות הודיעה כי נפגעות העבירה הביעו את הסכמתן להסדר הטיעון, "הוא על דעתן, הן אפילו בכו מתוך הקלה שלא תצטרכנה להעיד ולעבור שוב את החוויה הזו״.כתב האישום מפרט כי ביטון נהג באופן שיטתי ותדיר, לפגוש במעריצות של אייל, נערות בגילאי 20-15, בהופעות ובתוכניות בהן השתתף, לרבות תכניות הטלוויזיה "אייל גולן קורא לך" ו"הכוכב הבא", להציג עצמו כאביו ולהציע לנערות להיפגש עם בנו, להצטלם עמו ו/או להצטרף אל הנאשם להופעות ותוכניות בהן נטל חלק והכל תוך ניצול רצונן של הנערות להימצא בקרבת אייל ולחסות בהילה של עולם הזוהר. על בסיס הבטחות אלו, ובמטרה לפגוש בגולן ולהיות בקרבתו, נהגו הנערות למסור לנאשם פרטי התקשרות עמן", נכתב בכתב האישום נגדו. 
 
ביטון נהג להזמין את אותן נערות להופעות ואירועים של אייל, ובין היתר גם למפגשים פרטיים בהם השתתף, תוך שהוא (ביטון) מודע לגילן של הקטינות, שמבקשות את קרבתו של אייל, ולאחר מכן ניצל אותן בתמורה לצורך מתן שירותי מין לו ולמכריו. עוד עולה כי ביטון, שעם היכרותו עם הנערות, ״התוודע לנסיבות חייהן, לרבות מצבן האישי והמשפחתי המורכב, מצוקתן הכלכלית והחברתית, וניצל זאת, ביודעו כי בין היתר, מצבן זה, גילן הצעיר, מעמדו וקרבתו לאייל, כמו גם נסיבות ההיכרות והקשר עמו, יקשו על הנערות לסרב לדרישותיו…בתמורה להבאת הנערות לאירועים בהם אייל נטל חלק, להופעות של אייל, בילויים במועדונים, הבאתן אל ביתו של אייל וכמו כן בתמורה הכוללת תשורות זעומות, כגון אספקת סיגריות, רכישת תכשיטים ומתן סכומי כסף מזומן".