פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (רביעי) לבית המשפט השלום בראשון לציון כתב אישום נגד יניב אברהם גרב, בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15 שנים, התחזות לאדם אחר, סחיטה באיומים, גרם מעשה מגונה בכוח והפרת הוראה חוקית. 


על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד אלירן אשכנזי, במסגרת הליך אחר המתנהל בעניינו של הנאשם בבית משפט השלום בפתח תקווה, נאסר עליו להשתמש בטלפון חכם או בעל אמצעי תקשורת אינטרנטי. למרות זאת, רכש הנאשם טלפון חכם ובאמצעותו יצר קשר עם 11 קטינות בוואטסאפ ובאינסטגרם.

אברהם גרב התחזה, לכאורה, לצעיר העוסק בדוגמנות, שלח לקטינות תמונות של נערים צעירים תוך שהוא מזהה עצמו כמצולם בתמונות והציג בכזב בפניהן כי הוא מעוניין בקשר זוגי - רומנטי עמן. 
 
עוד צוין בכתב האישום כי ההתכתבויות והשיחות שלו עם הקטינות היו שיחות מיניות, שבמסגרתן קיבל או ניסה לקבל, תמונות בעלות אופי מיני של הקטינות, וגרם לחלקן לבצע מעשה מיני בגופן. בשניים מן המקרים, סחט הנאשם באיומים את הקטינות, בכך שאמר להן כי יפרסם את תמונותיהן האינטימיות אותן שלחו לו, אם לא תשלחנה לו תכנים מיניים נוספים.
 

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו. התיק שנחקר במשטרת ישראל, החל מדיווח למוקד 105 והועבר להמשך חקירה במחוז מרכז.