אדם בן 30 תקף שוטר ודקר אותו בכתפו ובזרועו, לאחר שהשוטר המגובה בשוטר נוסף הגיע לביתו היום (ראשון) בעקבות דיווח על רעש. סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר התקבל דיווח על הקמת רעש מבית ברחוב מנחם בגין בנתניה. השוטרים, שנשלחו למקום, מצאו במקום את הדייר, הדרוש לחקירה בנושא אחר בתחנת חדרה. במהלך ניסיון מעצרו, החשוד דקר את השוטר באמצעות סכין. שוטר נוסף שהיה במקום ירה לעבר החשוד ופצע אותו באורח בינוני.

השוטר והחשוד פונו שניהם לטיפול רפואי בבית החולים. המשטרה ערכה חיפוש בדירה  ובמהלכו נמצאו המון סכינים, סכיני קומנדו ולחימה. המשטרה בודקת מה מהות הסכינים ולצורך מה החזיק אותם החשוד.

באפריל האחרון תושב אשקלון בשנות ה-30 לחייו מת לאחר שקיבל תרופת הרגעה מצוות מד"א, וזאת בעקבות הגעת המשטרה לביתו לאחר שהתקבל דיווח על אודות הגבר שמשתולל בביתו ברחוב רמב"ם בעיר, תוך שהוא מהווה סכנה ממשית לחיי אמו שנכחה במקום.

למקום הגיע צוות שוטרי סיור שהחל מותקף גם הוא על ידי החשוד. בעקבות כך נאלצו השוטרים להשתמש נגד החשוד בתרסיס פלפל. החשוד נמלט אל תוך חדרו ולמקום הוזעקו כוחות משטרה נוספים. לאחר הגעתם נכנסו השוטרים אל חדרו של החשוד, שבינתיים החל לפגוע בעצמו בכך שחתך באמצעות כלי חד את ידיו ואת צווארו. השוטרים שניסו להיכנס לחדר הותקפו גם הם בשלב זה על ידי החשוד באמצעות כלי תקיפה, לרבות סכין, ובשל הסכנה לחייהם נאלצו להשתמש באקדח טייזר על מנת לנטרלו.

בעקבות זאת, צוות מד"א שהגיע למקום הזריק לחשוד תרופה שנועדה להרגיעו, אך מיד לאחר מכן איבד החשוד את הכרתו וצוותי הרפואה החלו לבצע בו פעולות החייאה. בתום ניסיונות רבים נאלץ צוות מד"א לקבוע את מותו של החשוד.