משפחתה של טוהר דוד בת ה-19, שנהרגה במהלך מסיבת טבע, הגיעה לבית המשפט בבאר שבע לדיון בתיק, שם התהלטו הרוחות ונוצר עימות חריף בינם לבין הנאשמים בהריגתה. ההורים, אברהם ו-ויויאן דוד, סיפרו היום (שני) בתוכניתם של אריה אלדד ובן כספית ב-103FM כי "ברגע שיצאנו מבית המשפט, אבא של אחד הנאשמים התחיל לצעוק שאנחנו חיות שצריכות להיות במעצר, מילים שקוממו אותנו". 
עוד הוסיף אברהם דוד על המקרה האלים: "הסנגורים של הנאשמים ביקשו להאריך את המשפט בעוד חודשיים והשופט קיבל את הבקשה שלהם. יש סרטון באתר mako בו מראים כיצד הוא תקף אותנו וגרם לפרובוקציה. זה מה שגרם להתלהמות והכעס מצדינו".

לכן דווקא את הצד שלכם המשטרה החליטה לעכב לחקירה? 
ויויאן, אמה של טוהר: "לא עוכבו לחקירה. הלכתי להגיש תלונה במשטרה על כך שאחותו של אחד הנאשמים נתנה לי מכות בפנים וביד".
באחת מתחנות הרדיו השמיעו הקלטה שהייתה התלהטות כתוצאה מהדברים שאמרתם. את לא יכולה להגיד שהם התחילו. 
"בוודאי שהם התחילו. הייתה התלהטות ומותר לנו לומר כל מה שרצינו. במקום שיתנצלו ויאמרו 'סליחה' הם באו ותקפו אותנו. המשפט כבר מסתיים כבר היינו בדרכנו הביתה". בעלה אברהם הוסיף: "תשמע את אביו של עומרי בהקלטה מ-mako. תשמע איך ניסו להקליט אותנו ועוררו התלהמות. אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה התחיל מהם. הכל התחיל משם. אני מהמר שזה היה מתוכנן במטרה לעורר את הפרובוקציה הזאת".


מה הוא מרוויח מפרובוקציה שכזו?
אברהם דוד: "ניסו למתוח את הגבול ולבחון כמה אנחנו מאופקים. רצו שנאבד את העשתונות. אנחנו משפחה חכמה ומאוד מאופקת וחזקה".
 
מדוע אתם לא מחכים לפסק הדין וגזר הדין ואז אומרים את שעל ליבכם?
אברהם דוד: "אנחנו נלך לכל המשפטים ולאורך כל הדרך נהיה חזקים ומאוחדים כדי לדאוג שכל האמת תצא לאור ביחד עם עורכי הדין שלנו והפרקליטות. נחשוף את האמת הזוועתית והמכוערת שהייתה במסיבה".
 
עו"ד בועז קניג, המייצג את המשפחה אמר: "המשפחה מנסה להסית את האש מהנאשמים. במקום להודות ולנסות להגיע להסכמה, כנראה שהמשפט הזה הולך להימשך עוד זמן רב. התוצאה המצערת של המסיבה הזאת הייתה ידועה מראש כפי שגם התוצאה של המשפט הזה היא ידועה מראש. הם נאשמים בהריגה". 
 
את דבריו חתם קניג באומרו כי "לפרקליטות הייתה כוונה להגיש כתב אישום על מוות ברשלנות עם עונש של עד שלוש שנות מאסר ורק בעקבות העובדה שההורים עמדו על הרגליים האחריות החליטה הפרקליטות על כתב אישום על הריגה. זו אמירה מאוד ברורה של הפרקליטות ואני משבח אותה על כך".