חשד לרצח בפתח תקווה: גופת גבר נמצאה היום (שני) כשהיא מוטלת בשטח מיוער בין הרחובות אחווה והשומר לבסיס סירקין בעיר. כוחות משטרה גדולים, לרבות מעבדה לזיהוי פלילי (מז"פ) הגיעו לזירה, סגרו את האזור לכניסת אזרחים ופתחו בחקירת האירוע, כאשר החשד הוא שמדובר באירוע על רקע פלילי. הגופה נמצאה בלב שטחה של חורשה, באזור יחסית מבודד ונטוש בפתח תקווה, ובמשטרה חוקרים חשד לפיו הרצח לא בוצע שם אלא בזירה אחרת, שטרם אותרה. על פי החשד, הגופה הועברה לחורשה והוסתרה באמצעות פח אשפה ביתי, על מנת שהעוברים ושבים בשבילים של החורשה לא יראו אותה ולא יחשדו בדבר.
 
על פי חשד המשטרה, מדובר באירוע על רקע פלילי, שמקורו בסכסוך שהתגלע ככל הנראה בין הקורבן לבין גורמים אחרים. החקירה בראשיתה ופרטים נוספים יגיעו בהמשך. 

מוקדם יותר היום, נמצא גבר אחר ללא רוח חיים ברכב שעלה באש בשטח פתוח סמוך לחורשת תל חדיד. חובשים ופרמדיקים של מד"א מצאו אותו עם כוויות קשות וללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו. 

בשעות הבוקר היום, רכבו של תושב אשקלון המזוהה כמקורב לראש ארגון הפשיעה שלום דומרני, התפוצץ בעת שעמד בחניית כלי רכב ברחוב השתילים באשקלון. הפיצוץ אירע סמוך לשעה 8:30 בבוקר, ובמוקד המשטרה התקבלה קריאה אודות רעש עז של פיצוץ ועשן סמיך שהיתמר מהרחוב באשקלון. כוחות גדולים שהוזנקו למקום החלו בסריקות בניסיון לאיתור הזירה, ואז נתקלו ברכב שעולה באש. מבירור שערכו, הובהר כי מטען חבלה שהוצמד לרכב התפוצץ בעת שזה חנה במקום.
 
מדובר במגרש חנייה הנמצא באזור שבו נמצא גן ילדים, ולא מן הנמנע, כי פיצוץ בשעה מוקדמת יותר של הרכב היה גובה קורבנות בחיי אדם. חבלני משטרה וחוקרי מעבדה לזיהוי פלילי (מז"פ) הוזעקו גם הם למקום. צוותי כבאות והצלה פעלו לכיבוי האש וחקירת המשטרה נפתחה, כאשר הרקע לאירוע הינו פלילי ומהמשטרה מסרו כי הוסר החשד להימצאות מטען נוסף במקום.