פרטים חדשים על ניסיון הרצח וההתאבדות שארע הלילה (שלישי) ביבנה: כעת מתברר כי לפני כחודש הבעל התוקף נידון לשנתיים מאסר על תנאי בשל אירוע מתחילת 2018, בעקבות ריב שהתרחש בבית בינו לבין אשתו וילדיהם. מהחקירה נגדו עלה כי במהלך המקרה המדובר, הוא השתולל ושבר את מחשב בבית ואיים לפגוע בילדים ובאשתו.

מחקירה ראשונית עלה כי הגבר תקף את אשתו ופצע אותה באורח קשה, לאחר מכן עזב את הדירה למקום סמוך ושם תלה את עצמו. בתום ניסיונות החייאה, כוחות הרפואה קבעו את מותו של הגבר כבן 62 במקום. כוחות הגיעו למקום וחקירה נפתחה לבירור נסיבות האירוע. עוד עלה מהחקירה, כי הבעל הלם בעצמה ברעייתו באמצעות חפץ קהה, ככל הנראה פטיש ולאחר מכן נמלט הזירה. על פי ההערכה, מי שהזעיק את המשטרה הוא בנם בן ה-10 וגורמים במשטרה מציינים כי השיחה למוקד הייתה שקטה מאוד ומבולבלת. עם הגעת השוטרים הוא נכח בזירה. מיד לאחר הגעת השוטרים התקיימו סריקות נרחבות אחר הבעל והוא נמצא לאחר שתלה עצמו על עץ ברחוב סמוך. השוטר ניסה לבצע בו פעולות החייאה עד הגעת צוותי ההצלה שנאלצו לקבוע את מותו.

שכנה: "הם חיו את החיים שלהם, לא ראינו מצוקה"

שכנתם של בני המשפחה, ענת, סיפרה בגלי צה"ל על מה שאירע הלילה: "התעוררתי בערך ב-1:00, שמעתי צעקות אבל לא הבנתי מה קורה, עד שרצתי למדרגות וראיתי מה קרה. האבא תלה את עצמו בחוץ ואת האמא פינו לבית החולים במצב קשה. הבנתי שהבן הקטן דיווח למשטרה".
 
"אני מכירה את המשפחה לפחות 16 שנה. הם עלו לארץ משהו כמו 2001-2000, יש להם שמונה ילדים מקסימים אחד אחד, אף פעם לא שמענו אותם, חיו את החיים שלהם, לא הציקו או הפריעו, לא היה משהו חריג. לא ראינו מצוקה".