קרוב משפחה נוסף החשוד ברצח בני הזוג תמר ויהודה כדורי, נעצר היום (שלישי) לחקירה במשטרה. כרגע מתנהל במשטרה דיון לגבי הקרוב משפחה הראשון שנעצר, כאשר לא ברור מי עוד מעורב ברצח, שהתבצע לפני כחודש וחצי, אז נמצאו גופותיהם בדירתם, לאחר שנרצחו בדקירות סכין. 

המשטרה מייחסת לחשוד הראשון שנעצר, ומעצרו הוארך בשבעה ימים, עבירות של מעורבות ברצח, קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש מהלכי חקירה. נדמה כי המשטרה סבורה כי מקורבים לבני הזוג עומדים מאחורי המעשה, שהמניע שלו לא ברור עדיין. בת זוגו של קרוב המשפחה הראשון שנעצר, נעצרה גם היא ושוחררה בתנאים מגבילים, כשהיא חשודה בשיבוש הליכי חקירה וקשירת קשר לביצוע פשע. 

ילדיהם של בני הזוג כינסו לפני כשלושה שבועות מסיבת עיתונאים, במהלכה התבטא הבן ניתאי, ואמר כי מעבר לאסון ולעובדה שאיבדו את הוריהם הם נתקלים באטימות בכל מה שקשור לרשויות. לדבריו, המשטרה זימנה אותם לחקירה מספר פעמים, והם משתפים פעולה. "אנחנו הראשונים שרוצים שהרוצח המתועב הזה ייתפס", אמר ניתאי.

ב-15 בינואר פנתה בתם של בני הזוג למשטרה וציינה כי לא הצליחה ליצור קשר עם הוריה, המתגוררים בשכונת ארמון הנציב בירושלים, וכי אין באפשרותה להיכנס לביתם. המשטרה וצוות כיבוי פרצו לדירה, ובתוכה אותרו בני הזוג כשהם ללא רוח חיים, כשעל גופם סימני אלימות.