הפרקליטות שוקלת לפתוח בחקירה פלילית בפרשת מניות הפלדה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כך דווח הערב (רביעי) בחדשות 13 ו"החדשות. על פי הדיווח בערוץ 13, הבדיקה בעניין נמשכת, אולם לידי הפרקליטות הגיע מידע דרמטי ויש מי שסבור שצריך לפתוח בחקירה פלילית.

כזכור, השותפות בין נתניהו לבן דודו, נתן מיליקובסקי נחשפה עם סירוב ועדת ההיתרים לאפשר לראש הממשלה לקבל תרומה למימון ההגנה המשפטית. נתניהו ובן דודו החזיקו במניות של חברת "סידריפט", שהיתה ספק של חברת "גרפטק", שהיתה ספקית של תאגיד תיסנקרופ. על פי הטענות, כשמכר את המניות, הוא הרוויח 16 מיליון שקלים. 

מהליכוד נמסר בתגובה: "20 יום לפני הבחירות מדליפים על ניסיון לפתוח בעוד חקירה נגד ראש הממשלה נתניהו. רק אזרחי ישראל יבחרו את ראש הממשלה - ממשלת ימין בראשות נתניהו או ממשלת שמאל בראשות יאיר לפיד וגנץ".

עוד דווח הערב בחדשות 13 באותו עניין, כי נתניהו מסר מידע לא נכון בשנת 2011 למבקר המדינה לשעבר לפיו לא היה לו כל קשר לחברת "גרפטק". בפרסום הובא מסמך בו צוין כי בן דודו של נתניהו, נתן מיליקובסקי מונה לדירקטור בחברה.
 
מהליכוד נמסר בתגובה לידיעה זו כי "הדיווח למבקר המדינה היה נכון לגמרי. נתן מיליקובסקי הפך בעל מניות ודירקטור בחברת "גרפטק" רק כתוצאה מהמכירה של "סי דריפט", כפי שקורה במקרים רבים אחרים בהם נמכרת חברה לחברה אחרת. לא יעזור כמה התקשורת והשמאל יחפרו - אין פה שום מידע חדש, ואין כאן שום דבר חדש. הפעולות הקשורות בעניינו של ראש הממשלה דווחו כדין לרשויות המתאימות וכל המידע בנושא נסרק במסרקות ברזל ע"י הפרקליטות ומבקר המדינה ונמצמא שאין בהם כלום".