לא היה כסף לבייביסיטר? המשטרה הגישה היום (שני) כתב אישום נגד בני זוג מתל אביב בגין ביצוע שורה של מעשי שוד במושבים במרכז ובדרום. השניים, בני 32 ו-34 נעצרו כשהם עורכים קניות בחנות נוחות בכביש 6 סמוך לכביש 44 כשהם משאירים את בתם בת השלושה שבועות בלבד ברכב. 


במהלך החקירה הצליחו החוקרים להתחקות אחר מסע הפריצות לבתים שביצעו השניים במושבים רבים ברחבי הארץ ולגבש תשתית ראייתית נגדם. בחקירה עלה כי בני הזוג נהגו להגיע אל הבתים בשעות הבוקר ולפרוץ לתוכם לאור היום, כאשר החשוד היה יורד מהרכב בזמן שהחשודה המתינה לו עם התינוקת ברכב תוך שהיא שומרת איתו על "קו פתוח".
לטענת החוקרים, החשודים פרצו לעתים למספר בתים באותו היום, תוך שהם גונבים רכוש רב ובעל ערך, לרבות תכשיטים, מחשבים, בשמים, מסמכים וכסף מזומן ותוך מותירים אחריהם הרס רב. 

ביום המעצר השוטרים גילו ברכבם של השניים כלי פריצה שכללו בין היתר: מברג שטוח ופצירה בעלת ראש שטוח ששימשו אותם בזמן ההתפרצויות וכן חלק מהרכוש הגנוב. עוד גילו, כי החשודים הצטיידו בכל פעם ברכב שכור אחר באמתלה של "בדיקת הרכב לפני קנייה".
החשודים נעצרו לפני שלושה שבועות ומעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. החשודה שוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא למשך 23 ימים. אתמול הגישה יחידת התביעות במשטרת ישראל  נגד החשודים כתב אישום המכיל 35 אישומים בעבירות של השארת ילד ללא השגחה, התפרצות למקום מגורים, קשירת קשר לביצוע פשע, החזקת כלי פריצה בצוותא, היזק במזיד לרכוש בצוותא. לחשודה יוחסו גם עבירות של נהיגה בפסילה ונהיגת רכב ללא ביטוח.