הפרקליטות תגיש מחר כתב אישום נגד מטפלת בת 64 החשודה בהתעללות בפעוט בן 11 חודשים. החקירה נגד המטפלת החלה לפני שבוע, לאחר שהתקבלה תלונה מהוריו של הפעוט על כך שהמטפלת תועדה כשהיא מכה אותו בביתם בנס ציונה. בעקבות התלונה נעצרה המטפלת וחוקרי המשטרה הצליחו לאתר מקרים נוספים שתועדו במצלמה, מהם עלה החשד כי המטפלת תקפה את הפעוט בהזדמנויות שונות, ונהגה בו באגרסיביות. מעצרה של המטפלת הוארך ועם סיום החקירה הגישה הפרקליטות הצהרת תובע, לפיה יוגש כתב אישום נגד החשודה. לפני מספר ימים סיפרה אמו של הפעוט, בת אל רוגוב, ב-103FM כי "ראינו שהיא מתעללת בו כל היום ומרביצה לו", אמרה. "היא מטפלת בבית, לפעמים אצלי בדירה ולפעמים בבית אמי. הייתי מביאה אותו כל בוקר לשם, היא הייתה איתו כמה שעות בבוקר ומתוכן הוא ישן כ-3 שעות. מצלמות האבטחה היו טרם תחילת עבודתה. הן היו גלויות ולמעשה צילמו כל הזמן. אחת אצלי ואחת אצל אמא שלי".

"היו כמה אזהרות במהלך הדרך. כשהילד היה חוזר עם סימנים, ולא רצה ללכת אליה. סימנים שכאם צעירה אמרו לי שאני היסטרית ולחוצה מדי. הוא פשוט היה נתפס עליי עם ידיים ורגליים ומתחיל לבכות כשהיה רואה אותה. הוא ילד כל כך טוב. באחד מהסרטונים רואים שהיא מחליפה לו חיתול ומושכת אותו אליה שיעמוד, ואז היא פשוט סוטרת לו פעמיים", הוסיפה האם.

"בהמשך רואים שהוא שוכב על המזרן והיא ניגשה אליו, הרימה אותו, והטיחה אותו במקום אחר בלי שום סיבה. רואים שהוא בכה כי הוא רעב והיא פשוט נתנה לו לבכות. שלושה וחצי חודשים יותר מדי היא שירתה אותנו. זה תינוק", אמרה רוגוב."לא דמיינתי את זה, זה הסיוט הכי גדול, שלא האמנתי שלי זה יקרה.

הלכנו למשטרה, התעמתנו איתה עם הסרטון. שאלתי אותה למה עשתה זאת, אז היא אמרה: 'ליטפתי אותו'. היא נעצרה, האריכו את מעצרה, אני מקווה שהיא תשב בכלא כי זה המקום שלה", הוסיפה. "היא בת 64. קיבלתי עליה המלצה ממישהי שאני מכירה, לא חפרתי בעברה. היא הייתה נראית לי מאוד דומה לאמא שלי, אימהית, סבתא".