התעללות חסרת רחמים: פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (שני) כתב אישום ובקשת מעצר נגד אבבאו טקאלן נגה, גבר בן 50 מקריית ביאליק, שחשוד בהריגת גור חתולים תוך התעללות בו. על פי כתב האישום, טקאלן נגה הגיע בתחילת החודש למסעדה בקרית אתא, שם עובדת חברתו, ושם ניגש לשני גורי חתולים שהיו במקום, ודרך על אחד מהם תוך שהוא מצמיד אותו בחוזקה לקיר.

בשלב זה ניסה הגור להימלט מהנאשם, ואף הצליח להשתחרר מרגלו, אך טקלאן לא הרפה, השיג את החתול דרך עליו שוב, והיכה אותו בעזרת פלטת גבס עד למותו של החתול. בכתב האישום האשימה הפרקליטות את הנאשם כי ביצע את מעשיו "אכזריות, בעינוי ותוך שגרם בכוונה סבל חמור לגור". 

רק לפני מספר חודשים עצרה המשטרה שלושה חשודים בהתעללות אכזרית בחמישה כלבים בדרום, לאחר שמצאו את גופותיהם של ארבעה כלבים שהורעלו וכלבה נוספת שנתלתה סמוך למושב יכינו שליד שדרות. "כשהגענו לזירה נגלה בפנינו מראה נורא של 4 כלבים שהורעלו וכלבה שנתלתה למוות", סיפר קצין שהגיע לזירה. "מיד היה ברור שאין מדובר רק באירוע של גניבת צאן אלא באירוע חמור של הריגת בעלי חיים".

החקירה הובילה להתחקות אחר הנאשם המרכזי לו מיוחסות העבירות הקשות ולשני נאשמים נוספים שפעלו עמו בשני מקרים נוספים. "מאותו הרגע שראינו את גופות הכלבים היינו חסרי מנוחה ועבדנו באופן קדחתני עד למעצרם של החשודים ולהגשת כתבי האישום." הוסיף הקצין הממונה על החקירה.