תמלילים נוספים מחקירתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בפרשת המתנות, נחשפים. הערב (שני) פורסמו בחברת החדשות קטעים נוספים של העימות בין נתניהו לחוקריו, בהם ניסה ראש הממשלה להסביר במהלך החקירה את התערבותו למען מילצ'ן. בחקירתו הראשונה אישר נתניהו ששוחח עם מילצ'ן בנוגע לחוק שמעניק לו הטבות. בחקירתו השנייה מסר גרסה שונה, מה שהוביל את החוקרים לעמת אותו עם גרסתו המתפתחת.
 
מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: "עוד הדלפה שפוגעת באמון הציבור במערכת. ראש הממשלה לא קידם את 'חוק מילצ'ן' הנוגע לתושבים חוזרים. ארנון מילצ'ן אומר בחקירתו שלא ניסה לתאם את הנושא עם נתניהו אלא דווקא עם יאיר לפיד, שהיה אז שר האוצר".
 

כזכור, בתיק 1000, תיק המתנות, הודיע במרץ האחרון היועמ"ש אביחי מנדלבליט כי הוא שוקל להעמיד לדין את נתניהו בסעיף של מרמה והפרת אמונים, וזאת על אף שבכירי הפרקליטות סברו כי יש להעמידו לדין בגין שוחד. בכתב החשדות נטען כי נתניהו קיבל בקבוקי שמפניה וסיגריות בשווי 700 אלף שקל מאילי ההון ג'יימס פאקר וארנון מילצ'ן."בכל אחת מהפעמים שבהן ניתנו טובות ההנאה, ובכל אחת מדרכי הקבלה, נתניהו קיבל ממילצ'ן קופסה או קופסאות של סיגרים, ולא סיגר בודד", נכתב. "כל קופסה הכילה 10 עד 25 סיגרים. שווי כל קופסה נע בין 2,000 ל־3,000 שקל. ככלל, בכל אחת מהפעמים ובכל אחת מדרכי הקבלה, ניתן מארז של שישה בקבוקי שמפניה, ולעתים גם שני מארזים שכאלה, ולא בקבוק בודד. עלות כל בקבוק שמפניה נעה בין 250 ל־350 שקל וממילא העלות של כל שישיית בקבוקים נעה בין 1,500 ל־2,100 שקל".לדברי מנדלבליט, טובות ההנאה ניתנו לנתניהו ברציפות ובאופן תדיר עד כדי כך שניתן לומר שהן היו בבחינת "קו אספקה" של סיגרים ושמפניות. לטענת מנדלבליט, נתניהו קיבל את טובות ההנאה הללו בזיקה לתפקידו הציבורי ולמעמדו כראש הממשלה. במקביל לקבלת ההטבות ביצע נתניהו פעולות שלטוניות שונות לטובת מילצ'ן אף שעמד בניגוד עניינים.