לאחר הפרסום אמש של העיתונאי עמית סגל בדבר שינויי הגרסאות של ניר חפץ, עד המדינה בתיק 4000, בחברת החדשות הביאו הערב (שלישי) תמלילים נוספים מחקירתו של מקורבם לשעבר של בני הזוג נתניהו. על פי הפרסום, חוקריו של ניר חפץ הפעילו מסכת לחצים ואיומים על ניר חפץ באופן הבא: 
"זה כסף. אנחנו יודעים להתעסק בכסף. אנחנו יודעים לקחת אותך ולרוקן אותך מנכסיך".

עוד אמר אחד החוקרים על פי התמלילים שפורסמו: "אני יכול להגיד לך שכל פינה שניסית להסתיר ולהחביא במהלך חייך אנחנו הפכנו את הפינה הזאת וגילינו את מה אתה החבאת. ולכל אותם מסתורים ודברים חבויים, אנחנו נגיש לך אותם. וכל סרט או דבר אפשרי שאתה מריץ לך בראש יהיה פה בחדר הזה. אני לא צוחק איתך ניר, ואני לא מרמה אותך. תזכור מה שאמרתי לך בשיחה שלנו. אלה דברים שעלולים להשפיע לא רק עליך".

מהמשטרה נמסר בתגובה לפרסומים בחברת החדשות: "משטרת ישראל מנהלת חקירות באופן מקצועי, יסודי ובהתאם לחוק, לא כל שכן כשמדובר בחקירות רגישות הקשורות באישי ציבור. כפי שאמרנו פעמים רבות בעבר, אנו שבים ומדגישים, תיק החקירה המדובר נוהל על ידי צוות חוקרים בכיר, בפיקוח מלא של ר' להב 433 ור' אח"מ. אין בכוונתנו להתייחס לחלקי המידע המפורסמים בתקשורת באופן היוצר עיוות מוחלט של המציאות, אולם נציין כי כלל פעולות החקירה נבחנות מראש לאור תבחינים משפטיים מחמירים של גורמי המקצוע במשטרה. למעלה מן הצורך נציין כי זימון עדים ונחקרים מבוצע רק לצורכי חקירה, והכל בהתאם לחוק ולהנחיות המשפטיות. כל טענה אחרת בהקשר זה הרי שהיא שגויה מיסודה".
בתוך כך, בחדשות 13 פורסם הערב כי חפץ טען בחקירתו שראש הממשלה שלח אותו לכאורה לאיים על בכירים בעולם התקשורת - ובמיוחד על אחד מהם, נוני מוזס. מה שהוא (נתניהו) אומר זה שאם נוני לא יתנהג, יפה שלדון (אדלסון) יציף", אמר חפץ בחקירתו. "זה סוג של איום מצד ראש הממשלה. (הכוונה) שיציף את המדינה בגיליונות עיתון. זה המסר, חד משמעי".

 
עוד על פי הפרסום, חפץ העביר לחוקרים הקלטות שבהן תיעד שיחות שלו משנת 2009 עם העד המרכזי בתיק 1000 - ארנון מילצ'ן. "אני אומר פה לארנון מילצ'ן שביבי שלח אותי עם מסר של איום. אבל אני לא הלכתי. מה אני אלך לאיים על נוני? השתגעתי? ידיעות פונה לתגובה אחרי שהתפרסם אייטם, הבית סוער, קוראים לי לשם. במקרה הזה הוא רצה שאני אלך ואעביר מסר מהם.

חוקר: "איזה מסר?"
חפץ: "עשרות פעמים הוא ביקש ממני להתקשר לנוני, אבל גם לאלי עזור, לאבי ניר, לכל מיני בעלים של כלי תקשורת ולהעביר להם שלא כדאי להם להתעסק אתו. הוא היה אומר משפטים כמו 'נוני לא מבין שבשביל שלדון זה שום דבר להציף את המדינה במיליון, מיליון וחצי עותקים'. שרה היתה מדברת עם מירי (אדלסון) ומספרת מה נוני מעולל להם, ומבקשת ש"ישראל היום" יכה בחזרה".
 
לטענתו של חפץ, נתניהו לא הסתפק באיומים כלכליים - וטען שביכולתו להביא לפרסום תחקירים אישיים מביכים על מוזס. חפץ: "הם דיברו איתי על תכנים, לעשות תחקירים על נוני, קו מערכתי נגד נוני אישית. ארנון (מילצ'ן) מספר שביבי אמר לו שיש לו חומרים על נוני, על דברים לא כשרים ובעיתיים שעשה נוני. שהוא ביבי יחשוף אותם ב"ישראל היום". הוא אמר שיש לו תיק על נוני. הרבה מאוד פעמים הוא היה אומר לי: 'אתה יכול להגיד לו שהוא לא מבין עם מי יש לו עסק'. הוא שלח אותי לאיים עליו בוודאות".

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה לפרסום בחדשות 13: "אתמול פורסמו חלקים מתוך עדות עד המדינה ניר חפץ  שמוכיחים שעדותו בקטעים הרלוונטיים לכתב החשדות קורסות לחלוטין. פורסמו גם חלק מהדרכים המזעזעות והפסולות שבהן חילצו ממנו עדות שקר בתמורה להסכם עד המדינה. אם מישהו חושב ששקרים נוספים של חפץ, שאינם רלוונטיים לאף אחת מהטענות שהועלו נגד ראש הממשלה, ישכיחו את הגילויים השערורייתיים שנחשפו אתמול על טיב החקירה, טועה בגדול".