סייעת בגן ילדים בצפון תל אביב נחקרה היום (חמישי) בחשד לתקיפת קטין, פעוט כבן שנתיים ותום חקירה שוחררה בתנאים מגבילים. בסרטון של מצלמות האבטחה, נראית הסייעת סוטרת לפעוט. בעקבות תלונה שהגישו אמו של הפעוט, הסייעת עוכבה לחקירה ובמהלכה מסרה לשוטרים כי התנהגותה נבעה מכך שהפעוט שבר את המכשיר הנייד שלה וירק עליה. 
בתגובה אינסטינקטיבית לטענתה, שהיא מביעה עליה חרטה, היא הגיבה בצורה שאינה ראויה. הסייעת שוחררה בתנאים מגבילים לחקירת המשטרה הנמשכת.

מוקדם יותר היום הגישה פרקליטות מחוז ירושלים לבית משפט השלום בעיר, כתב אישום נגד מטפלת בפעוטון פרטי בשכונת רמות בירושלים בגין מעשה פזיזות ורשלנות והשארת תינוק בן שנה ללא השגחה. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד שרית רייך אבניאל, ביולי 2019 נותר התינוק בן השנה במטבח ללא השגחה ושפך על עצמו חומר לשטיפת רצפות וחומר מסיר שומנים קר, שהיה בארון שאינו נעול מתחת לכיור המטבח בפעוטון.
 
כעבור זמן מה הבחינה המטפלת בתינוק כשהוא בוכה ויושב בתוך שלולית של חומר ניקוי. הנאשמת החליפה את בגדיו של התינוק, שטפה את גופו במים, והשכיבה אותו לישון, וזאת מבלי שמסרה בשלב זה דיווח להוריו ומבלי שהזעיקה או פנתה לגורם רפואי. בשעה 16:15 הגיעה אימו של התינוק לפעוטון, הבחינה בכוויות על גופו, ופינתה אותו לבית החולים. בעקבות מעשיה של המטפלת, נזקק התינוק לטיפול רפואי בבית חולים וטיפול תרופתי, ונגרמו לו כוויות.