היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, מבקש לעכב פעם נוספת את עדותו של ניר חפץ במשפט תביעת הדיבה שהגיש מני נפתלי נגד כמה ממקורבי ראש הממשלה בנימין נתניהו. בבקשה שהעבירה פרקליטות מחוז מרכז אזרחי לבית משפט השלום בהרצליה לאחרונה, נאמר בשם היועץ כי יש לעכב את עדות חפץ עד לתום חקירתו הנגדית במשפטו של ראש הממשלה ואחרים בתיק 4000.אביחי מנדלבליט. צילום: הדס פרוש, פלאש 90אביחי מנדלבליט. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בעבר האשים חפץ את מני נפתלי בכך שהוא מתנהג כמו עד מדינה נגד שרה נתניהו. בהודעת תגובה מטעם ראש הממשלה שהפיץ לכתבים בספטמבר 2017, לאחר פרסום החלטת היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום נגד שרה נתניהו בפרשת המעונות, תקף חפץ בחריפות את נפתלי. 

 
"העלייה התלולה בהוצאות הארוחות במעון ראש הממשלה נגרמה כתוצאה מעבירות שביצע אב הבית הבעייתי מני נפתלי, עד מדינה עבריין ושקרן סדרתי. ההוצאה החודשית הממוצעת על ארוחות מוזמנות בתקופה שבה נפתלי כיהן כאב הבית היא פי 5 (!) לעומת הממוצע החודשי בארבע השנים שלאחר מכן, כשנפתלי לא עבד שם. זה אומר הכל", כתב חפץ, "נפתלי טופל האשמות שווא על רעיית ראש הממשלה כדי למלט את עצמו מאחריות לעבירות שביצע".