הצעירה הבריטית אשר התלוננה בחודש יולי על אונס שעברה לדבריה בידי 12 נערים ישראליים, ולאחר מכן חזרה בה, הורשעה הבוקר (שני) בידי בית משפט בקפריסין בהגשת תלונת שווא. השופט הקפריסאי תיאר את עדותה של הצעירה כ"לא אמינה", וכתב כי שיקרה במטרה לנקום על כך שצולמה במהלך קיום יחסי מין במלון. עורך הדין ניר יסלוביץ', שייצג את הנערים שנחשדו באונס, התייחס להרשעתה של הצעירה בתוכניתם של בן כספית וינון מגל ב-103FM ואמר כי "מי שעקב אחרי התגובות שלי לאירוע ידע שמהיום הראשון טענתי שייקח לי כמה ימים, אך אצליח להחזיר את הנערים בלא כלום לישראל".כספית: היא לא נאנסה אך כן הייתה שם הילולה של גברים.


"יש הפרדה בין ההתנהלות המוסרית לבין ההתנהלות בפן המשפטי".מגל: אני לא שופט אותם על ההתנהגות המינית שלהם כל עוד היא בהסכמה, העניין הבעייתי הוא שהם הפיצו תמונות משם.


"הטענה שהם הפיצו את הסרטונים והתמונות לא הוכחה עד היום. מי שרצה לבדוק את הנושא היה יכול לעשות זאת. המתלוננת סברה שאנסו אותה, היא לא התלוננה בקשר לתמונות".כספית: אנחנו עיתונאים ואותי מעניין האקט המוסרי. אם היה לי ילד בן 17 והייתי רואה 15-10 חבר'ה מתלבשים על מישהי שיכורה...


"זה לא נכון. גם בסרטונים שהופצו לא ראינו מעולם שהיו בחדר יותר משני אנשים שקיימו עמה מגע מיני". 


מגל: אז הם התחלפו. כמה בסך הכל היו איתה?
ינון: אם זה בהסכמה, מה זה משנה?


כספית: כמחנך, כאב וכעיתונאי זה גם בעיה שלי.
ינון: תראה מה קורה סביבך, הכל פרוץ, לכל אחד מותר לעשות מה שהוא רוצה כל עוד זה בהסכמה. אי אפשר אחרי זה להתחיל לצקצק.


כספית: אם זה היה הבן שלך היית גאה בו?
מגל: אם אתה ליברל ומקבל את זה שאנשים עושים מה שהם רוצים בהסכמה – אז תקבל את מה שהם עושים.
כספית: אני ליברל. אני לא בהמה.