המשטרה מבקשת את עזרת ציבור באיתור חשוד בתקיפת נהג אוטובוס ביום חמישי האחרון. בתקרית, שהתרחשה בקו 190 של אגד, תקף הנוסע מילולית ופיזית את נהג האוטובוס. המקרה התרחש בשעת צהריים, כאשר הנוסע התפרץ באופן מילולי כלפי הנהג וכלפי נוסעים אחרים באוטובוס, בטענה כי לא עצר בתחנה.

בהמשך חטף מהנהג את משקפיו והשליך אותם אל הרצפה, מחוץ לאוטובוס. כאשר הנהג קם ממקומו והחל לרדוף אחר הנוסע במטרה להחזירם, תקף אותו הנוסע באלימות ושבר את רגליו של הנהג.

ביום שישי הוגשה תלונה מצד הנהג כנגד הנוסע במשטרת הרצליה, וזו הועברה לטיפול משטרת ראשון לציון. חברת אגד פרסמה ברשתות החברתיות קריאה לציבור על מנת לעזור באיתורו.

דובר אגד, רון רטנר, הגיב למקרה: ״מדובר בעוד אירוע הזוי ואלים של נוסע המתנהג  בבריונות קיצונית כלפי נהג האוטובוס ונוסעיו, האירוע החריג בחריפותו התרחש בשעה 12:00 בצהריים בקניון  הזהב ברשל״צ בקו 190 של אגד. מבדיקה ראשונית של נסיבות האירוע התחוור שהעניין החמור התפתח ללא כל סיבה הגיונית או מוצדקת, נהג האוטובוס שהבחין שמדובר בנוסע גברתן המתנהג בחוסר יציבות על גבול הטירוף הפגין איפוק רב ולא נגרר ביחד עם הנוסעים לתגרה אלימה עם התוקף, אלא נותר לשבת על מקומו במשך דקות ארוכות...

"הערב תוגש תלונה במשטרה כנגד הבריון על תקיפה בנסיבות מחמירות והכשלת עובד ציבור במילוי תפקידו כמו גם איום והפעלת אלימות כנגד נוסעי האוטובוס, אין בדעתנו  לעבור לסדר היום לנוכח האירוע הקיצון, ביטחון הנהגים והנוסעים התחבורה הציבורית אינו הפקר ואין בדעתנו להותירם חשופים על נפשם לאלימות בריונית קשה שכזו.

"בטוחני שמשטרת ישראל תיכנס לעובי הקורה , תאתר את הנוסע האלים ותעצור אותו , היות ואדם זה מהווה סכנה של ממש לציבור. נציין לשבח את הנהג האמיץ והמאופק אשר למרות פחדיו וחששותיו שמר על ריסון ואיפוק ולא נגרר לתגרה אלימה אשר היתה יכולה להסתיים באופן טרגי וקשה״.

ממשטרת ישראל נמסר: "עם קבלת הדיווח במשטרה אודות המקרה נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה כל גילוי אלימות ותפעל לאיתור החשוד ולמיצוי הדין עמו".