חוסר יציבות בצוות ההגנה המשפטי של ראש הממשלה: עו"ד יוסי שגב, אחד מפרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יוחלף אחרי שלקח חלק בדיון אחד בלבד בתיק, כך פורסם הערב במהדורת "חדשות 13". מטעמו של רוה"מ נתניהו הכחישו את הפרטים בפרסום וטענו בתגובה: "הידיעה אינה נכונה", ולמעריב נודע כי גם בסביבת הפרקליט מכחישים נמרצות את הטענות.

בדיון שהתקיים היום בבית המשפט המחוזי בירושלים, דיבר שגב כבא כוחו של נתניהו, אך ציין כי ייפוי הכוח לייצוג של נתניהו מוגבל לדיון זה בלבד, וכי נושא שכר הטרחה טרם הוסדר בעניינו. עם זאת השופטת פרידמן פלדמן לא התרשמה מתחלופת עורכי הדין הגבוה ואמרה כי המשפט יתנהל כסדרו.

בנימין נתניהו ועורכי דינו בבית המשפט (צילום: עמית שאבי, פול)בנימין נתניהו ועורכי דינו בבית המשפט (צילום: עמית שאבי, פול)

כזכור, עורך הדין יוסי שגב הצטרף לצוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו מוקדם יותר החודש, לאחר התפטרותו של עו"ד מיכה פטמן. שגב נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בתחום המסחרי דווקא וצפוי לתרום בהקשרים הכלכליים בתיקי האלפים. הוא מצטרף לפרקליט עמית חדד בצוות ההגנה, אולם עם זאת, לא יוכל לייצג את נתניהו בתיק 1,000, כיוון שייצג את המיליארדר ארנון מילצ'ן בעבר.