המיליארדר ואיש העסקים טדי שגיא שניצל מניסיון התנקשות בקפריסין שוחח היום (שלישי) עם ענת דוידוב בתוכניתה ב-103FM וסיפר על התחושות ביום שאחרי האירוע הביטחוני: "ברמה האישית אני לא מרגיש שום חשש", אמר. 

הוא סיפר: "לא קיבלתי שום התרעה ברמה האישית. אני גר באי עם משפחתי עושה עסקים באי והכל כרגיל. אני לא חושב שהוא כוון אליי אישית. גם לא פנו אלי אף גורם שמדובר בי. כמו שקראתי בעיתון מדובר בישראלים בקפריסין שהיו והיוו כמטרה והמטרה הזו הוסרה".

כשנשאל האם קיבל הנחיות מיוחדות אמר: "העסק עובד כרגיל בקפריסין נשארות משפחה יש אלפי ישראלים כרגע באי והכל מתנהל כרגיל. אני בלונדון, והעסקים שלי מתנהלים כרגיל, אני לא חושש והאמת גם לא שואל, ברמה האישית אני לא מרגיש שום חשש. לא קיבלתי הנחיות מיוחדות מאף גורם. כמו שכולנו קראנו והבנו יש אירועים כאלה ואחרים בכל מיני מקומות בעולם וקפריסין הייתה היעד האחרון".

הוא הוסיף: "אני אבא ל-6 ילדים ואשתי בהריון, אני לא חושש למשפחה שלי. אני מרגיש מצוין בקפריסין באירופה ובכל מקום בעולם וגם בארץ ישראל. אני מסתכל על זה בהשקפה שהחיים מתנהלים כרגיל. לפקוח עין תמיד זה דבר טוב, אבל אני לא מרגיש לא ברמה האישית ולא לישראלים שאמור להיות חשש להתחיל לשנות שגרת חיים. זה דברים שקורים וצריך לחיות איתם. כרגע אני לא רואה שום חשש".

כשנשאל אם הוא בקשר עם גופים בטחוניים אמר: "אני בקשר תמיד עם גופים רלוונטים בנושא הזה. תמיד טוב להיות בקשר".

סייע בהכנת האייטם: מאור ראטה, 103FM