שני פצועים מדקירות מטופלים כעת בבי"ח סורוקה בבאר שבע בעקבות קטטה שהתגלעה בין חברי שתי חמולות מרהט, והביאה לסגירתו הזמנית של בית החולים. לאחר כחצי שעה השליטה המשטרה סדר במקום, ובית החולים נפתח מחדש.

במהלך הקטטה שהתמשכה במעורבות מספר רב של בני החמולות בכניסה לבית החולים, נשמעו גם קולות ירי, אולם לא נמסר דיווח על פצועים מירי שהובאו למקום.

כוחות משטרה גדולים מתחנת ב"ש הוזעקו לבי"ח סורוקה, שם התפתחה קטטה רבת משתתפים בין שתי חמולות מרהט. הכוחות שהגיעו למקום ביצעו מעצרם של 19 מעורבים בקטטה. מבית החולים נמסר כי לחדר הטראומה פונו שני פצועים מדקירות.

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו כתגבור לסייע לכוחות שבשטח בהשלטת הסדר ולהפרדה בין החמולות כשבני המשפחות ממשיכים לזרום אל פאתי בית החולים. חקירת המשטרה נמשכת.

גורם במשטרה אמר: "זו חוצפה הגובלת בזילות של חיי אדם. שטח בית החולים שאמור להיות פנוי להגעת חולים ופצועים במקרי חירום הפך לזירת מלחמה של ממש עם קרב ירי וידויי אבנים תוך סיכון ממשי לחיי אדם".

ד״ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה, מסר: "אנחנו מוקיעים ומודאגים מגילוי אלימות קשה זו שאירעה בשטח המרכז רפואי. זו חציית קו אדום ואנו דורשים שיינקטו פעולות נמרצות לשמירה על שלום באי בית החולים וצוותו".