בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר חמש שנות מאסר על תושב הנגב בגין תקיפה מינית של ילדה בת 10. א', אביה של הילדה, שוחח הערב (רביעי) עם בן כספית ואריה אלדד ב-103FM, והגיב להחלטת בית המשפט ושיתף בכאבו העמוק. 

ראש עיריית ב"ש בתגובה לפסיקה על התקיפה המינית בדרום: "המדינה איבדה את הדרך"

בפתח דבריו, סיפר על יום האירוע: "ברגע שהיא צעקה, הם ברחו ואז היא פרצה לחדר. לקח לנו דקה אחת או שתיים, היינו בהלם, היינו בטוחים שזה חלום. נער אחד נכנס בתוך הבית, אבל בחוץ חיכה לו עוד מישהו עם רכב מילוט". על מצבה של הבת, אמר: "אנחנו משקמים אותה, עושים את המיטב ממה שאפשר, למרות המציאות הלא נורמלית הזאת שבה הילדים צריכים לגדול במדינת ישראל". 

בהמשך, שיתף את זעמו לאחר החלטת בית המשפט: "הוא מודה שהוא היה שם, הוא אומר בחקירה שהוא רק רצה לתת לה נשיקה. עוד מעט הוא יהיה חופשי, זה אומר שכשהבת שלי תהיה בת 14־15 הוא כבר יסתובב ברחוב. הוא גר קרוב אלינו".

האב זעם: "היום היינו בבית המשפט, לראות את הפרצופים המכוערים שלהם. זה היה ביזיון אחד גדול. הסתכלתי עליו, הוא חייך אליי מאוזן לאוזן, יושב עם איזה מדריך יהודי ישראלי אחד שמראה לו סרטוני טיק טוק ומתפקע מצחוק. הרי הוא לא יושב בכלא, הוא נמצא באיזה מעון כי הוא היה קטין בעת ביצוע העבירה". 

לסיכום, תהה: "איפה ההיגיון הפשוט? לא צריך להיות חכם גדול כדי לשפוט אירוע מהסוג הזה - אין פה עניין משפטי מתוחכם, אלא עובדות ברורות. מנסים להציג אותו היום כאילו יש לו פיגוע שכלי, אבל הוא לא טיפש ולא כלום. הוא נראה חזק, יודע את הכול, כפי שהוא ידע להגיע לבית שלנו. זה החוק במדינת ישראל? ימין, שמאל, הכול אותו הדבר. צריך להתחיל פה מלחמה, כי האויב הכי גדול שלנו היום הן חמולות הפשע שנמצאות בתוך מדינת ישראל - לא איראן. האיש הקטן הזה כבר לא מעניין אותי, המדינה צריכה להעניש את החמולות ולפרק את הגדולים". 

סייע בעריכת הכתבה: דוד זבולוני 103FM