שישה בני אדם נפצעו, אחד באורח קשה והשאר בינוני, בפיגוע ירי סמוך לקניון מעלה אדומים. המחבל נוטרל על ידי לוחם מג"ב שלא היה בתפקיד והיה במקום במקרה. 

השיחות שהתקבלו למוקד מד"א בזמן הפיגוע חושפות את רגעי האימה. כך באחת השיחות שהתקבלו במוקד החירום, דיווח עדת ראייה: "שומעת ירי ובומים. אני שומעת צעקות, אני מפחדת. היריות הפסיקו, אני מפחדת להסתכל מהחלון. אני שומעת יריות, אני שומעת מישהו צועק. אני מפחדת. אני בתוך הבית. אני שומעת צעקות, לא יודעת כמה פצועים יש". 

משה תורג'מן בן ה-37 שנפצע מירי בזרועו בפיגוע סיפר על רגעי האימה: "הייתי משעה שלוש וחצי בתספורת של בחור, בדיוק הגיע לקוח טוב שלי קצין במג"ב, התיישב, שמענו ירי וראינו אנשים רצים בחוץ הסתכלנו שמאלה, לא ראינו אף אחד. התחלנו לרוץ לכיוון שהפנו אותנו אנשים, רצנו בטירוף, ככל הנראה עברתי ממש מול המחבל" אמר תורג'מן, המאושפז בבית החולים הדסה הר הצופים.

בשיחה עם 'מעריב', הרחיב תורג'מן: "אני עובד במספרה הזו כבר 25 שנה. והמג"בניק מסתפר אצלי עוד מלפני שהתגייס. כבר שנים. הוא יצא גיבור, חתר למגע, חיסל מהר את המחבל ובכך מנע פיגוע הרבה יותר קשה. המחבל רצה לעשות פיגוע המוני. התחבא בשיחים וחיכה לעוד כוחות ולמשהו רציני אבל למזלנו הוא באמת חוסל מהר. זאת פעם ראשונה שאני נמצא במצב כזה, לא הייתי בעבר בזירת פיגוע, לא היו פיגועים בתוך העיר".